کوه Gox شروع به بازپرداخت بیت کوین از دست رفته در هک می کند، تاریخچه قیمت XRP در افزایش جولای نشان می دهد، سامسون موو پیش بینی می کند بیت کوین در سال آینده به 1 میلیون دلار خواهد رسید: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اینجا خلاصه ای از سه خبر برجسته روز گذشته توسط U.Today به شما ارائه شده است.

کوه بازپرداخت بیش از 140000 بیت کوین از هک Gox: تأثیر بازار

طبق یک خبر اخیر متوجه نشو کوه منتشر شده توسط Gox. شروع بازپرداخت ها بیت کوین و بیت کوین کش را در جولای 2024 بین مشتریان خود توزیع کرد. توزیع مجدد دارایی های دیجیتال مذکور بیش از یک دهه پس از هک بدنام در سال 2011 صورت می گیرد که منجر به از دست رفتن حدود 700000 بیت کوین و بعداً منجر به ورشکستگی و بسته شدن صرافی شد. کوه همانطور که توسط نوبواکی کوبایاشی، متولی Gox بیان شده است، بازپرداخت با بیت کوین و بیت کوین کش با همکاری چندین صرافی ارز دیجیتال انجام خواهد شد. وی تاکید کرد که این گروه برای اطمینان از “بازپرداخت مطمئن و قابل اعتماد به طلبکاران” زمان می گذارد. این پیشرفت می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر بازار داشته باشد، زیرا راه‌اندازی این صندوق‌ها می‌تواند منجر به فشار فروش قابل‌توجهی بر بیت‌کوین شود، بیت‌کوین که در حال حاضر در تلاش است تا قیمت خود را بالاتر از سطح قیمت اصلی نگه دارد.

آیا جولای یک پیشرفت مثبت برای XRP است؟ تاریخچه قیمت می گوید بله

با نزدیک شدن به پایان ماه ژوئن به رنگ قرمز، اکنون زمان آن فرا رسیده است شروع به نگاه کردن حداقل تا ماه جولای، که امیدی برای رفتار خوشبینانه‌تر قیمت برای توکن XRP دارد. داده‌های تاریخچه قیمت CryptoRank نشان می‌دهد که ماه جولای در چهار سال گذشته به ویژه برای XRP صعودی بوده است. از سال 2020، حداقل بازده سرمایه گذاری توکن برای آن ماه 6.91٪ و حداکثر آن 48.1٪ بود. اما پنج سال قبل از شروع دهه جدید چندان درخشان نبود و با قرمز به پایان رسید. بنابراین، میانگین بازگشت سرمایه در XRP در هر ماه جولای از زمان عرضه توکن تا به امروز در 5.56 درصد بوده است. شاخص متوسط ​​و دقیق تر به افزایش تقریباً خنثی 0.07٪ اشاره می کند. بنابراین، بر اساس داده‌های تاریخی، انتظار می‌رود که XRP در ماه آینده حداقل «افت نکند» یا حتی بیشترین رشد را داشته باشد.

مرتبط با

سامسون موو پیش بینی کرد بیت کوین (BTC) در سال آینده به یک میلیون دلار خواهد رسید

مدیر عامل شرکت Jan3 و از علاقه مندان برجسته بیت کوین، سامسون موو، اخیراً برای ارسال پست به پلتفرم X تغییر مکان داده است دوباره یک روند صعودی در دارایی دیجیتال مورد علاقه خود. داخل آن برای پست کردنموو اظهار داشت که بیت کوین “در سال آینده” به یک میلیون دلار خواهد رسید، اگرچه بسیاری از فعالان بازار تردید دارند که این نتیجه اتفاق بیفتد. سامسون مو به دلیل پیش‌بینی‌های بلندمدت صعودی قیمت بیت‌کوین معروف است. اغلب پست های X را به سناریوی “شمع های امگا” یا حداقل “شمع های گودزیلا” اختصاص می دهد، حداقل در نتیجه سناریوی “1 میلیون دلار برای هر بیت کوین”. قطعیت او احتمالاً به دلیل تایید ETF های بیت کوین در ژانویه و چهارمین نصف شدن بیت کوین در پایان آوریل است. پس از اینکه SEC به ETFها چراغ سبز نشان داد، انباشت گسترده BTC آغاز شد. Mow بعداً اظهار داشت که ETF های لحظه ای یک شوک تقاضای بیت کوین ایجاد می کنند. در یک پیش‌بینی بعدی، مدیرعامل ژانویه 3 پیش‌بینی کرد که بیت کوین تا 1 میلیون دلار افزایش خواهد یافت، زیرا شوک تقاضا با شوک عرضه مواجه می‌شود.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید