کوه ثبت نام بازپرداخت Gox بسته شد: بعدی چیست؟


کوه Gox، مهلت ثبت نام بازپرداخت به پایان رسیده است و اکنون متولی در مورد مراحل بعدی خود در روند بازپرداخت بیانیه ای صادر کرده است.

کوه حماسه صرافی ارز دیجیتال Gox و بازپرداخت طلبکاران آن همچنان ادامه دارد زیرا این شرکت بیانیه جدیدی را در مورد اینکه اکنون که پنجره ثبت نام بسته شده است، منتشر کرده است.

در 7 آوریل، صرافی سابق بیانیه ای از نوبواکی کوبایاشی، متولی توانبخشی صادر کرد که در آن اعلام کرد که مهلت بستانکاران برای ارائه اطلاعات بازپرداخت (افشای گیرنده و نوع پرداخت) به پایان رسیده است.

سپس گفت که “بازپرداخت پایه، بازپرداخت موقت و بازپرداخت اولیه عمده فروشی” تا 31 اکتبر 2023 انجام می شود، اما این مهلت “ممکن است با مجوز دادگاه منطقه توکیو تمدید شود”.

در این یادداشت همچنین آمده است که متولی «تدارکات لازم» را برای بازپرداخت انجام خواهد داد، که شامل تأیید انتخاب‌های بازپرداخت و به اشتراک گذاشتن اطلاعات با بانک‌ها، ارائه‌دهندگان انتقال وجه، صرافی‌های ارزهای دیجیتال یا هر متولی مربوطه است. پس دادن

در این یادداشت آمده است: «با توجه به این موضوع، انتظار می‌رود شروع بازپرداخت مدتی طول بکشد».

اولین سقوط بازار سهام در سال 2014 رخ داد که پس از یک حمله هک که منجر به از دست دادن 850000 بیت کوین (BTC) شد، مجبور به تعطیلی شد. با وجود فاجعه FTX که در نوامبر 2022 رخ داد، Mt. مرگ Gox همچنان بزرگترین سرقت رمزارز در تاریخ است.

تأخیر دائمی در بازپرداخت وجوه به افراد آسیب دیده وجود داشت. در سال 2018، تقریباً چهار سال بعد، یک دادگاه ژاپنی طرح غرامت را تصویب کرد.

مرتبط با: قبل از هک شدن ذخیره بیت کوین FTX، Mt. همان مقدار Gox 840K BTC

در مارس 2020، کوبایاشی سیستم جدیدی را برای مطالبه وجوه باقی مانده توسط طلبکاران از طریق اثبات ادعا از طریق صورت‌حساب بانکی، سوابق تراکنش و اسناد هویتی اعلام کرد.

آخرین مهلت ارسال ادعاها اکتبر 2020 تعیین شد که بعداً به دسامبر موکول شد. پس از دریافت همه ادعاها، مبلغ حدود 16 میلیارد دلار بیشتر از آنچه در دسترس بود، رسید.

در فوریه 2023، بزرگترین طلبکار این پرونده، Mt. صندوق سرمایه گذاری Gox تصمیم گرفته است به جای انتظار بیشتر برای پرداخت بیشتر، گزینه بازپرداخت زودهنگام در BTC را برای 90٪ از مبلغ بدهی انتخاب کند.

مجله: قربانی یک میلیارد دلاری رمزارز تایلند، مهلت Mt Gox، برنامه Tencent NFT مخلوط: آسیا اکسپرس


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید