مهلت ثبت نام بازپرداخت Mt.Gox به مارس 2023 منتقل شد

مهلت ثبت نام بازپرداخت Mt.Gox به مارس 2023 منتقل شد


همچنین مهلت بازپرداخت پایه، پیش پرداخت مقطوع و پرداخت موقت نیز از 31 تیرماه به 9 شهریور ماه منتقل شده است.

کوه طلبکاران Gox زمان بیشتری برای تصمیم گیری در مورد روش بازپرداخت و ثبت اطلاعات طلبکار خود در صرافی منحل شده رمزنگاری خواهند داشت.

در اطلاعیه 6 ژانویه، Mt. نوبواکی کوبایاشی، متولی Gox اظهار داشت که مهلت بازپرداختی که قبلاً اعلام شده بود، 10 ژانویه، به 10 مارس منتقل شده است و دلیل تغییر مهلت را “پیشرفت طلبکاران بازپروری” در انتخابات عنوان کرد.

در این اطلاعیه همچنین از طلبکاران خواسته شده تا قبل از مهلت جدید اقدامات لازم را انجام دهند. در به روز رسانی، عنوان شده است که طلبکاران بازپروری که نتوانند انتخاب و ثبت نام خود را در مهلت جدید تکمیل کنند، ممکن است بازپرداخت خود را دریافت نکنند و یا در برخی موارد ممکن است برای دریافت بازپرداخت به ین ژاپن، نیاز به ارائه اسناد به مرکز بورس داشته باشند. . در این اطلاعیه آمده است:

“امنای توانبخشی از این مرحله به بعد شروع به تایید محتوای انتخابی و ثبت نام و غیره شما خواهند کرد تا در اسرع وقت پس از 10 مارس 2023 (به وقت ژاپن) به شما بازپرداخت کنند.”

این به روز رسانی همچنین تصریح کرد که افرادی که قبلاً این فرآیند را تکمیل کرده اند نیازی به انجام مجدد آن ندارند. علاوه بر این، این به‌روزرسانی از کسانی که قبلاً این فرآیند را تکمیل کرده‌اند، خواسته است که از انجام هرگونه تجدید نظر در پرونده خودداری کنند تا فرآیند تأیید بدون مشکل‌تر شود.

پس از تغییر انتخابات و ثبت نام، متولی نیز مجوز دادگاه را برای به تاخیر انداختن مهلت بازپرداخت پایه، پرداخت زودهنگام مقطوع و بازپرداخت موقت دریافت کرد. از 31 جولای 2023، مهلت به 30 سپتامبر 2023 منتقل شده است.

مربوط: قیمت بیت کوین به 17000 دلار می رسد زیرا تجزیه و تحلیل درباره “رویدادهای ریسک” بیت کوین ورودی هشدار می دهد.

در 29 آگوست، کوه. با این حال، طلبکاران پلت فرم معاملاتی منحل شده این شایعات را تکذیب کردند و Mt.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉