بر اساس ادعاهای اینسایدر، Mt. آیا Gox می تواند اتریوم را در Spot ETF راه اندازی کند؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اتریوم، Mt. Gox به طور بالقوه می تواند از عدم قطعیت آن بهره مند شود
  • مدیر عامل سابق، Mt. می گوید Gox دیگر بیت کوین نمی فروشد

روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس چینی ارزهای دیجیتال، کالین وو، ورشکسته Mt. Gox در توییتی نوشت که وضعیت فعلی صرافی ارز دیجیتال و وجوه بیت‌کوین و بیت‌کوین کش بدهکار به طلبکاران می‌تواند برای وجوه قابل معامله در بورس اتریوم که اخیراً توسط بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تأیید شده‌اند، مفید باشد. کمیسیون بورس (SEC).

اتریوم، Mt. Gox به طور بالقوه می تواند از عدم قطعیت آن بهره مند شود

وو پستی را از کانال تلگرامی QCP Capital نقل کرد. در این پیام، Mt. پرداخت‌های بیت‌کوین Gox به طلبکاران خود در ماه اکتبر این پتانسیل را دارد که در زمان راه‌اندازی و شروع معاملات ETH ETF نقطه‌ای برای اتریوم مفید باشد.

اکنون که اولین تایید ETF ها در هفته گذشته انجام شد و انتظار می رود تایید نهایی پس از جلسه آتی SEC در ماه ژوئن اعلام شود، نهنگ های بزرگ شروع به جمع آوری اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ کرده اند.

بر اساس توییت اخیر علی مارتینز، تحلیلگر محبوب رمزارز، در حال حاضر افزایش زیادی در تعداد کیف پول های ETH جدید با 10000 یا بیشتر ETH وجود دارد. این تحلیلگر اظهار داشت که این نشان دهنده گذار از فروش به انباشت است.

مرتبط با

مدیر عامل سابق، Mt. می گوید Gox دیگر بیت کوین نمی فروشد

اوایل این هفته، کوه. این خبر مبنی بر اینکه Gox میلیاردها بیت کوین را از کیف پول خود منتقل کرده است، موج هایی را در جامعه کریپتو ایجاد کرد و به بازار آمد و قیمت BTC را تقریباً 4.6 درصد افزایش داد و از سطح 70000 دلاری که تازه به دست آورده بود سقوط کرد.

بر اساس گزارش Whale Alert، بیش از 5.1 میلیارد دلار بیت کوین از صرافی به یک کیف پول جدید منتقل شد. کارشناسان در مورد او شروع به به اشتراک گذاشتن نظرات خود کرد مبنی بر اینکه شروع به بازپرداخت بدهی خود به طلبکارانی کرده است که پس از سقوط Gox متحمل خسارات مالی زیادی شدند.

با این حال، مدیرعامل سابق این پلتفرم، مارک کارپلس، گفت که وجوه به یک کیف پول جدید منتقل شده و به Mt. او توییت کرد که هیچ فروش فوری بیت کوین در Gox وجود ندارد. در حال حاضر، Mt. کیف پول بلاک چین بدون علامت جدید که توسط Gox برای پرداخت بیشتر به طلبکاران ایجاد شده است، دارای 141686 بیت کوین به ارزش تقریبی 9.62 میلیارد دلار است. این اولین انتقال به این کیف پول از سال 2019 بود.

انتظار می رود در مجموع 142000 BTC و 143000 BCH تا پایان اکتبر سال جاری بین طلبکاران توزیع شود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید