بیش از 200 میلیون دلار ارزش کریپتو با کاهش بیت کوین به 65 هزار دلار منحل شد.


طبق زمان های اخیر داده ها ارز دیجیتال ارائه شده توسط Coinglass در 24 ساعت گذشته به مبلغ 207 میلیون دلار نقد شده است. پوزیشن های لانگ اکثریت قریب به اتفاق رد کردن (184.09 میلیون دلار) را تشکیل می دهند.

به طور خاص، 135.84 میلیون دلار ارزهای دیجیتال در چهار ساعت گذشته نقد شده است.

OKX در مجموع مبلغ انحلال (47.64 میلیون دلار) رتبه اول را دارد. Binance و Huobi به ترتیب با 43.84 میلیون دلار و 27.19 میلیون دلار در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

کارتنزدیک به 80000 معامله گر در 24 ساعت گذشته منحل شده اند که بزرگترین انحلال آن در بورس OKX بیش از 3 میلیون دلار بوده است.

بیت کوین، اتریوم، سولانا و دوج کوین در انحلال ها پیشتاز هستند.

طبق داده‌های CoinGecko، در اوایل این جمعه، بیت‌کوین به پایین‌ترین حد روزانه ۶۵,۰۱۸ دلار سقوط کرد. در حال حاضر پس از برخی افزایش ها با قیمت 65448 دلار معامله می شود. ارز دیجیتال پرچمدار در هفته گذشته نزدیک به 5 درصد سقوط کرده است.

کارت

روز چهارشنبه، پس از اینکه تورم ایالات متحده در ماه می کمتر از حد انتظار بود، به سطح 70000 دلار نزدیک شد. با این حال، این جهت پس از رئیس فدرال رزرو تغییر کرد جروم پاول او در همان روز اظهارنظرهای تا حدی جنگ طلبانه کرد. اظهارات او معامله گرانی را که به کاهش چند برابر نرخ بهره در سال جاری امیدوار بودند، ترساند.

به دلیل تأثیر دوگانه خروجی صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) و عدم اطمینان اقتصاد کلان، بزرگترین ارز دیجیتال به عملکرد ضعیف خود ادامه داد و در نهایت به زیر سطح حمایت کلیدی 66000 دلار سقوط کرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید