صرافی‌های بیشتر ارزهای دیجیتال، پپه را پس از جنون معاملاتی فهرست می‌کنند


قیمت توکن میم در دو هفته گذشته بیش از 2000 درصد افزایش یافته است.

در 1 می، صرافی ارزهای دیجیتال OKX اعلام کرد که توکن میم Pepe را در ساعت 17:00 هنگ کنگ به وقت هنگ کنگ فهرست می کند و برداشت های Pepe را در 2 می در ساعت 17:00 HKT باز می کند. کارکنان OKX در حمایت از تصمیم فهرست بندی نوشتند:

“پپه قورباغه یک شخصیت کارتونی و میم اینترنتی است که توسط کاریکاتوریست مت فیوری خلق شده است. پپه به عنوان یک قورباغه سبز با بدنی شبیه انسان طراحی شده است که یکی از محبوب ترین میم های جهان است.”

چندین صرافی ارزهای دیجیتال، از جمله MEXC Global، Bitget، Gate.io و Huobi، با فهرست کردن جفت‌های معاملاتی Pepe دو هفته پیش، چیزی را که به نظر می‌رسید یک ولگردی در معاملات بود، به راه انداختند. این توکن از 17 آوریل تا کنون 2340% بازگشته است و در حال حاضر هر کدام 0.000001223 دلار در زمان انتشار معامله می شود. پس از انتشار اخبار مربوط به لیست OKX، قیمت پپه در 24 ساعت گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافته است.

با توجه به CoinMarketCap، توکن Pepe توسط توسعه دهندگان ناشناس در بلاک چین اتریوم، Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) ایجاد شده است.

در سال 2021، Dogecoin بیش از 23000٪ افزایش یافت که بخشی از آن به دلیل حمایت صریح ایلان ماسک از این سکه در رسانه های اجتماعی بود. به طور مشابه، توکن Shiba Inu در بازار گاوی ارزهای دیجیتال در سال 2021 پس از محبوبیت در پشت باند از توکن خواهر خود، Dogecoin، بیش از 1250 درصد افزایش یافت. علیرغم توجه اخیر، کارکنان OKX در اعلامیه لیست Pepe نوشتند:

“دارایی های دیجیتالی محصولات سرمایه گذاری نوآورانه با نوسانات و ریسک های قیمت بالا هستند. قبل از سرمایه گذاری، [OKX] ما امیدواریم که دارایی های دیجیتال را کاملاً درک کنید، توانایی سرمایه گذاری خود را به طور منطقی ارزیابی کنید و تصمیمات سرمایه گذاری محتاطانه ای اتخاذ کنید.”

مجله: طرح استیبل کوین ویزا، تاثیر سقف بدهی بر قیمت بیت کوین


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید