مونکس به دنبال خرید FTX ژاپن در میان تشکیل پرونده ورشکستگی: گزارش

مونکس به دنبال خرید FTX ژاپن در میان تشکیل پرونده ورشکستگی: گزارش


مدیر عامل مونکس، اوکی ماتسوموتو، گفت که کاهش رقابت در بازار برای آنها “خیلی خوب” خواهد بود.

یکی از چهار دارایی FTX برای فروش، FTX Japan، توجه گروه Monex، یک شرکت کارگزاری آنلاین مستقر در توکیو را به خود جلب کرده است.

مدیر عامل مونکس، اوکی ماتسوموتو در مصاحبه ای با رسانه اصلی بلومبرگ ابراز علاقه کرد و افزود که رقابت کمتر در بازار محلی برای آنها “خیلی خوب” خواهد بود.

ماتسوموتو همچنین تأکید کرد که بازار ارزهای دیجیتال در ژاپن پتانسیل زیادی دارد زیرا ممکن است شرکت‌ها بخواهند در دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند یا از توکن‌های متفاوت برای کمپین‌های بازاریابی استفاده کنند.

به گفته مدیر عامل، مونکس می خواهد خود را به عنوان یکی از معدود گزینه های بازیکنان محلی در چنین زمانی قرار دهد.

مونکس همچنین مالک اکثریت کیف پول و خدمات صرافی بیت کوین ژاپنی کوین چک است که سال گذشته اعلام کرد که قصد دارد صرافی ارز دیجیتال را در نزدک فهرست کند. به گفته ماتسوموتو، هیچ تغییری در برنامه‌های عرضه کوین چک در بورس نزدک وجود ندارد.

مربوط: صرافی کریپتو کوین چک قصد دارد در جولای 2023 فهرست نزدک را ارائه کند

FTX Japan یکی از چهار دارایی FTX است که برای فروش در طی مراحل ورشکستگی تأیید شده است. سایر دارایی ها شامل پلت فرم مبادله سهام Embed، پلت فرم مشتقات LedgerX و بازوی اروپایی بورس، FTX Europe است. کسانی که علاقه مند به خرید هستند توسط دادگاه مجاز به انجام بررسی دقیق و بازرسی دارایی برای فروش هستند.

Monex تنها شرکتی نیست که بر حضور FTX نظارت می کند. در 10 ژانویه، یک پرونده قضایی تأیید کرد که حدود 117 نهاد برای خرید دارایی های صرافی مشکل دار برای فروش ابراز علاقه کرده اند. بر اساس اطلاعات به دست آمده، 41 خریدار به دنبال FTX ژاپن هستند.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉