افت 25 درصدی مونرو (XMR) پس از خروج از بورس ارزهای دیجیتال


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از آنکه صرافی پیشرو بایننس در 20 فوریه اعلام کرد که جفت‌های معاملاتی را از فهرست حذف می‌کند، سکه حریم خصوصی مونرو (XMR) تا 30 درصد سقوط کرد.

کوین های حریم خصوصی، ارزهای رمزنگاری شده ای هستند که با پنهان کردن جریان پول بین شبکه های خود، ناشناس ماندن را حفظ می کنند و مورد پسند رگولاتورها نیستند.

پس از اعلام این خبر، XMR یک شمعدان روزانه قرمز عظیم چاپ کرد که در مدت زمان نسبتاً کوتاهی از قیمت 166 دلار به کمترین قیمت 125 دلار سقوط کرد.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه XMR/USD، با حسن نیت: TradingView

مونرو نیز به سرنوشت مشابهی دچار شد که صرافی پیشرو OKX جفت‌های معاملاتی خود را همراه با ارزهای دیجیتال Zcash و Dash که بر حفظ حریم خصوصی متمرکز بودند در ژانویه حذف کرد. در زمان نگارش این مقاله، Monero XMR در 24 ساعت گذشته با 25.33 درصد کاهش به 124 دلار رسید.

بایننس مونرو را از بورس خارج کرد

در اطلاعیه ای که روز سه شنبه منتشر شد، بایننس این شرکت اعلام کرد که تصمیم گرفته است تا در 20 فوریه 2024، در ساعت 03:00 UTC، همه جفت‌های معاملاتی Monero XMR را از فهرست حذف کرده و معامله را متوقف کند. جفت های معاملاتی حذف شده XMR/BNB، XMR/BTC، XMR/ETH و XMR/USDT هستند.

به گفته بایننس، این حرکت بر اساس آخرین بررسی آن انجام شده است که به صورت دوره‌ای انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که دارایی‌هایی که فهرست می‌کند همچنان استانداردهای بالای مورد انتظار را برآورده می‌کنند.

برخی از عواملی که ممکن است بایننس را وادار به حذف دارایی از فهرست کند شامل شواهدی از رفتار یا سهل انگاری غیراخلاقی یا تقلبی، سطح ارتباطات عمومی و کمک به یک اکوسیستم رمزنگاری سالم و پایدار و سایر موارد است.

در این زمینه، پشتیبانی از سپرده‌ها و برداشت‌های XMR در Binance از 21 فوریه ساعت 03:00 (UTC) و 20 فوریه در ساعت 03:00 (UTC) متوقف خواهد شد. توکن های حذف شده می توانند از طرف کاربران بعد از ساعت 03:00 (UTC) در 21 فوریه به استیبل کوین تبدیل شوند.

سایر خدمات Binance نیز XMR را از لیست حذف خواهند کرد. Binance Simple Earn بعد از ساعت 03:00 (UTC) در 19 فوریه 2024 از فهرست حذف خواهد شد. بایننس اتوترید بعد از ساعت 03:00 UTC در 14 فوریه از فهرست خارج خواهد شد. در ساعت 03:00 UTC در 18 فوریه 2024، Binance Credits (نرخ های انعطاف پذیر و پایدار) و VIP Credit تمام موقعیت های اعتباری معوق XMR را می بندند.

Binance Margin جفت‌های حاشیه متقاطع و حاشیه ایزوله XMR را در ساعت 06:00 UTC در تاریخ 16 فوریه حذف خواهد کرد. در ساعت 10:00 UTC در 8 فوریه، Binance Margin استقراض حاشیه ایزوله از جفت حاشیه ایزوله XMR را به حالت تعلیق در می آورد.

Binance Futures تمام پوزیشن‌ها و پرداخت خودکار در قرارداد دائمی Coin-M XMRUSD را در ساعت 09:00 UTC در 15 فوریه انجام می‌دهد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید