پروتکل Mon با Pixelverse همکاری می کند تا تجربه بهتری از بازی Web3 داشته باشد


فهرست

  • Mon Protocol با Pixelverse همکاری می کند، مشارکت استراتژیک آغاز می شود
  • مدل های کسب و کار بهینه شده برای بازی های بلاک چین

از آنجایی که پروتکل Mon، یک واسطه بین بلاک چین و انتشار محتوا، با ایجاد اتحاد با Pixelverse به جلو می‌رود، مجموعه‌های آن به یکی از بلوک‌های اساسی این مفهوم جدید املاک و مستغلات در صحنه دارایی دیجیتال تبدیل می‌شوند.

Mon Protocol با Pixelverse همکاری می کند، مشارکت استراتژیک آغاز می شود

Mon Protocol، یک پروتکل انتشار برای پروتکل های بازی Web3، به شریک رسمی بازی مبارزه ماجراجویی مبتنی بر بلاک چین Pixelverse تبدیل شده است. این همکاری امروز، 16 آوریل 2024 توسط دو تیم تایید شد.

تلاش های ترکیبی آنها برای ارائه کانن های موجود از طریق پلتفرم Pixelverse و افزایش علاقه به پروتکل Mon در میان جامعه ای از علاقه مندان به بازی Web3 استفاده خواهد شد.

همکاری Mon Protocol با Pixelverse به طرفداران Pixelmon این امکان را می‌دهد تا برای جامعه عظیم آن که تقریباً 1.1 میلیون مشتری دارد، به شدت رشد کند.

Giulio Xiloyannis، مدیرعامل Pixelmon و یکی از بنیانگذاران Mon Protocol، از تأثیر نوآورانه ای که همکاری جدید بر کل چشم انداز GameFi خواهد گذاشت، هیجان زده است:

Pixelverse، یک جنگجوی ماجراجویی مبتنی بر مرورگر، حس جدیدی را به بازار می آورد زیرا تعداد بازی های مشابه کم است. این واقعیت که در کشورهای در حال توسعه با موفقیت مورد استفاده قرار می گیرد، تشبیه خوبی است زیرا این واقعیت را تأیید می کند که بازی های موبایلی مانند Axie's Infinity قلب های زیادی را به دست آورده اند و بازی های Pixels.xyz هیچ نشانه ای از افت را نشان نمی دهند.

دنیای نمادین می تواند یک ویژگی طراحی منحصر به فرد باشد که همچنین دارای ایردراپ توکن های TPZ با هدف قرار دادن دارندگان متریک MON است. این با استفاده از ایده‌ها برای یافتن راه‌های جدید برای تعامل جامعه و جمع‌آوری نشانه‌های بیشتر انجام می‌شود.

مدل های کسب و کار بهینه شده برای بازی های بلاک چین

کریل ولگین، مدیرعامل Pixelverse معتقد است که همکاری دو تیم در درازمدت پتانسیل مخرب بی‌نظیری دارد:

ما به جستجوی خود برای دیدن دنیای انقلابی ارزهای دیجیتال بر مبنای جذاب ادامه می دهیم. ما همچنین در راستای اهداف خود برای معرفی افراد به یک تجربه رمزنگاری شناختی و سرگرم کننده با این شرکت همکاری می کنیم.

انتظار می رود این مشارکت Pixelverse و دنیای مجازی Mon Protocol نمونه ای از مدل تجاری بازی های بلاک چین باشد.

بنابراین، این بازی‌ها فرصتی برای ایجاد سرمایه اجتماعی برای Mon Protocol دارند و فرصت‌های مشابه بسیاری را برای پلتفرم‌های همفکر دیگر ایجاد می‌کنند. حالت جدید بازی به این معنی است که بازیکنان Pixelverse می توانند افزایش چشمگیری را مشاهده کنند و کاربران بالقوه بیشتری می توانند به دنیای Pixelverse Cyberpunk شیرجه بزنند.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید