نیروی فضایی MIT استخراج بیت کوین را به عنوان ابزار امنیت سایبری پیشنهاد می کند


یک مهندس فضانورد نیروی فضایی ایالات متحده یک ابزار جدید امنیت سایبری را به پنتاگون پیشنهاد می کند: بیت کوین.

یک مهندس فضانورد نیروی فضایی ایالات متحده یک ابزار امنیت سایبری را به پنتاگون پیشنهاد می کند که می تواند امنیت ملی کشور و حتی معماری لایه اساسی اینترنت را تغییر دهد: بیت کوین (BTC).

سرگرد جیسون لوری، همکار دفاع ملی در موسسه فناوری ماساچوست (MIT)، در پایان نامه ای دانشگاهی، نظریه جدیدی را به وزارت دفاع ایالات متحده ارائه کرد مبنی بر اینکه بیت کوین چیزی بیش از یک سیستم پرداخت همتا به همتا است. اما با توجه به بررسی کتاب بن شرکینگر در Politico، این شکل جدیدی از «جنگ عصر دیجیتال» است که استدلال می‌کند که فناوری‌های اثبات کار، نحوه رقابت مردم در سطح جهانی را تغییر می‌دهند.

پایان نامه کارشناسی ارشد Lowery، “نرم افزار” که در ماه فوریه منتشر شد، در زمان نگارش در رتبه سوم لیست پرفروش ترین کتاب های فناوری آمازون قرار گرفت. طبق بیوگرافی خود در آمازون، لوری یک دهه تجربه در خدمت به کاخ سفید “به عنوان توسعه دهنده سیستم های تسلیحاتی و مشاور فنی برای مقامات ارشد ایالات متحده” از جمله در مورد سیاست های مربوط به بیت کوین دارد.

مرتبط: اثبات کار، مشروح

تحقیقات لوری استدلال می کند که ارتش ایالات متحده می تواند از بیت کوین برای متوقف کردن انواع خاصی از حملات استفاده کند، مانند حملات انکار سرویس که سرورها را با درخواست های بیش از حد بارگیری می کند. این مفهوم شامل ایجاد برنامه های نرم افزاری است که فقط به سیگنال های تراکنش های بزرگ ثبت شده در شبکه بیت کوین پاسخ می دهند. این امر باعث می‌شود مهاجمان نتوانند سرورها را با سیگنال‌های جعلی پر کنند و باعث آسیب شوند.

لوری همچنین پیشنهاد می کند که شبکه بیت کوین مانند مسیرهای تجاری دریایی است، به این معنی که برای مبادلات اقتصادی مناسب است. در نتیجه، محافظت از آزادی ناوبری در شبکه بسیار مهم است، همانطور که از مسیرهای تجاری محافظت می کنیم.

لوری استدلال می‌کند که با طراحی برنامه‌های نرم‌افزاری که تنها زمانی به سیگنال‌های خارجی پاسخ می‌دهند که تراکنش‌های بیت کوین به اندازه کافی بزرگ در شبکه ثبت شده باشند، از کنترل رقبا بر آنها جلوگیری می‌کنند.

به گفته نویسنده، ایالات متحده همچنین باید بیت کوین را ذخیره کند، یک صنعت استخراج بیت کوین محلی ایجاد کند و از این فناوری حمایت قانونی کند. به گفته وی، بیت کوین سلاحی برای دفاع از خود است و کشور باید از آن و سایر حقوق محافظت کند.

مجله: آیا بیت‌کوین می‌تواند از یک رویداد پرطرفدار کارینگتون جان سالم به در ببرد؟
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید