“حداقل هدف 44000 دلار”: پیش بینی غم انگیز قیمت بیت کوین توسط معامله گر افسانه ای منتشر شد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC) هفته جدید را با روند نزولی آغاز کرد و برای مدت کوتاهی به 54260 دلار سقوط کرد و سپس با 3 درصد افزایش به 57500 دلار رسید. با وجود این بهبود، بیت کوین بیش از 8.4 درصد از ابتدای ماه کاهش یافته است که نشان دهنده احساسات محتاطانه بازار است.

شاخص ترس و طمع نشان دهنده ترس مداوم در میان فعالان بازار بود و بر اهمیت توجه به کارشناسان تأثیرگذار بازار تأکید کرد.

مرتبط با

پیتر شیف به نهنگ های بیت کوین تبریک می گوید، او طعنه آمیز نیست

پیتر برانت، اسطوره تجارت، یکی از این کارشناسان که از دهه 1970 در بازارها حضور داشته است، اخیراً در مورد قیمت بیت کوین اظهار نظر کرده است. برانت حداقل هدف بالقوه 44000 دلار را پیشنهاد کرد و این احتمال را افزایش داد که بیت کوین ممکن است یک الگوی دوباله را تکمیل کرده باشد.

الگوی دوتایی یک الگوی معکوس فنی نزولی است که معمولاً تغییر روند میان مدت تا بلندمدت از گاو به خرس را نشان می دهد. زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت یک دارایی به اوج خود می‌رسد، عقب می‌نشیند، سپس قبل از سقوط مجدد به سطح مشابهی افزایش می‌یابد.

تجزیه و تحلیل برانت توسط نمودار قیمت بیت کوین پشتیبانی می شود که او انتظارات خود را بر روی آن منعکس می کند. سطح نزدیک به 44000 دلار به وضوح مشخص شده است، که نشان دهنده خطر قابل توجه کاهش در صورت تایید الگوی دوباله است.

مرتبط با

این هفته از بیت کوین (BTC) چه انتظاری داریم؟

اما چشم انداز برانت کاملاً نزولی نیست. او اذعان کرد که برای یک تشکیل واقعی دوبل، عمق “بالای” BTC باید حدود 20٪ قیمت باشد، در حالی که عمق فعلی فقط حدود 10٪ است.

این تفاوت ظریف نشان می دهد که شکل گیری دو بالا ممکن است به طور کامل معیارهای فنی را برآورده نکند، بنابراین سناریوی نزولی ممکن است رخ ندهد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید