میلیون‌ها XRP توسط نهنگ‌ها با رسیدن قیمت به پشتیبانی کلیدی جابه‌جا شد


XRP در 24 ساعت گذشته شاهد تحرکات قابل توجهی بوده است زیرا آدرس‌های نهنگ میلیون‌ها XRP را به صرافی‌های کریپتو منتقل کردند.

ردیاب داده رمزنگاری هشدار نهنگ دو تراکنش از این قبیل را به ارزش تقریبی 54.8 میلیون XRP به ارزش تقریبی 30 میلیون دلار گزارش کرد.

طبق داده‌های Whale Alert، 28,350,000 XRP به ارزش 15,504,917 دلار از یک کیف پول ناشناخته در یک تراکنش به Bitso منتقل شد. در تراکنش دیگری، 26,500,000 XRP به ارزش 14,482,350 دلار از یک کیف پول ناشناخته به Bitstamp منتقل شد.

فعالیت‌های این نهنگ‌های XRP مصادف با لحظه‌ای حساس برای قیمت XRP است که در حال حاضر سطح پشتیبانی کلیدی 0.53 دلار را آزمایش می‌کند. قیمت XRP از زمان رسیدن به 0.575 دلار در 20 فوریه کاهش یافته است. اگر امروز در قرمز بسته شود، این توکن می تواند برای سومین روز متوالی ضرر را ببندد.

XRP از زمانی که به طور پیوسته از بالاترین سطح 0.7 دلاری خود در اوایل دسامبر سقوط کرد، در محدوده ای معامله می شود. این توکن در حال حاضر با مقاومت میانگین‌های متحرک خود، میانگین‌های متحرک 50 روزه و 200 روزه، و همچنین مانع 0.579 دلاری مواجه است که قیمت آن را در کوتاه‌مدت محدود می‌کند.

یکی از دلایل مختلفی که باعث می‌شود توکن‌ها به صرافی‌ها منتقل شوند، ممکن است فروش باشد، اما دلایل دیگری نیز وجود دارد، مانند شرط‌بندی، پاداش‌ها و موارد دیگر.

در یک سناریوی ممکن، انتقال نهنگ ها می تواند نشان دهنده فشار فروش باشد زیرا دارندگان نهنگ بزرگ ممکن است به دنبال خروج از موقعیت خود قبل از کاهش بیشتر باشند. با این حال، به نظر نمی رسد مقدار XRP جابجا شده آنقدر ناچیز باشد که بر قیمت XRP تأثیر بگذارد.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با 1.73 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.535 دلار رسیده است که نشان دهنده کاهش کلی بازار است.

در روند صعودی، شکست و بسته شدن بالای 0.57 دلار می تواند نشان دهنده نزدیک شدن به پایان اصلاح باشد. سپس XRP ممکن است سعی کند تا 0.67 دلار افزایش یابد. از سوی دیگر، اگر کاهش ادامه یابد، XRP می تواند به سمت حمایت قوی در 0.46 دلار کاهش یابد. احتمال تثبیت زیر سطح 0.57 دلار همچنان بالاتر است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید