با افزایش 207 درصدی میزان سوختگی شیبا اینو، میلیون‌ها SHIB دود می‌کنند.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با تم سگ با افزایش قابل توجه ۱۹۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در سوزاندن توکن بوده است. افزایش اخیر سوختگی ها منجر به حذف میلیون ها توکن SHIB از گردش شده است و جامعه شیبا اینو به فعالیت قحطی سازی پیوسته است.

طبق حساب Shibburn X، در 24 ساعت گذشته در مجموع 4,796,486 توکن SHIB سوزانده شده است که نشان دهنده افزایش 207.81 درصدی در نرخ رایت است.

این افزایش قابل توجه در سوزاندن توکن SHIB در زمانی اتفاق می افتد که بازار مشتاقانه منتظر تغییر قیمت قابل توجهی است که دلیل آن فعالیت معاملاتی کم در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بزرگ از جمله SHIB است.

حرکت خاموش این هفته در بیت کوین، که به طور کلی در منطقه 67000 تا 69000 دلار باقی مانده است، همزمان با مبارزه برای سایر دارایی های پرخطر، از جمله سهام ایالات متحده، بود.

Shiba Inu نیز در حال تجربه سودآوری است و برای چهارمین روز پس از رشد چشمگیر در ابتدای هفته، کاهش یافت.

مرتبط با

پس از سه روز افزایش متوالی، شیبا اینو با جهش 20 درصدی به 0.0000294 دلار در 29 می رسید. با این حال، پس از این افزایش چشمگیر، ارز دیجیتال با مضمون سگ اکنون مرحله سودآوری را تجربه می کند زیرا سرمایه گذاران به سرمایه روی می آورند. بر دستاوردها

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 2.18 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.00002473 دلار رسیده است، که همزمان با کاهش گسترده تر بازار با معاملات بیشتر ارزهای دیجیتال قرمز شده است.

واکنش بازار به فاز سودگیری فعلی می تواند در تعیین مسیر قیمت کوتاه مدت SHIB حیاتی باشد. اگر فشار فروش توسط خریداران جذب شود، ممکن است قیمت تثبیت شود یا حتی به روند صعودی خود ادامه دهد. از سوی دیگر، اگر کسب سود منجر به فروش دائمی تر شود، سطوح حمایتی قیمت SHIB ممکن است مورد آزمایش قرار گیرد.

در این سناریو، نگه داشتن شیبا اینو بالاتر از SMA 50 روزانه در 0.00002454 دلار می‌تواند برای SHIB حیاتی باشد تا حرکت صعودی قیمت خود را حفظ کند و از ضررهای اضافی جلوگیری کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید