Millionaires flock to crypto: 82% sought investment advice in 2022

هجوم میلیونرها به ارزهای دیجیتال: 82 درصد در سال 2022 به دنبال مشاوره سرمایه گذاری بودند


یک مطالعه اخیر توسط گروه deVere نشان داد که بسیاری از مشتریان آنها از مشاوران مالی خود می خواهند که رمزنگاری را به سبد سهام خود اضافه کنند.

بر اساس نظرسنجی اخیر انجام شده توسط شرکت مشاوره مالی deVere Group، با وجود سال سخت برای ارزهای دیجیتال، 82 درصد از مشتریان میلیونر سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) را در سال 2022 در نظر گرفته اند.

نتایج نظرسنجی که در 30 ژانویه منتشر شد، نشان داد که هشت نفر از 10 مشتری با ارزش خالص بالای شرکت (HNW) با دارایی‌های قابل سرمایه‌گذاری بین 1.2 تا 6.1 میلیون دلار، در 12 ماه گذشته از مشاوران مالی در مورد ارزهای دیجیتال مشاوره دریافت کرده‌اند. .

نایجل گرین، مدیرعامل و بنیانگذار گروه deVere، گفت که در حالی که گروه مورد بررسی “معمولا محافظه کارتر است”، او معتقد است که این علاقه ناشی از ارزش های اصلی بیت کوین است که “دیجیتال، جهانی، بدون مرز، غیرمتمرکز و ضد دستکاری هستند.”

تحقیقات انجام شده توسط این شرکت در سال های گذشته روندی را نشان می دهد که علاقه سرمایه گذاران ثروتمند را به سرمایه گذاری های رمزنگاری افزایش داده است.

یک مطالعه در سال 2020 توسط deVere نشان داد که 73٪ از 700 فرد HNW مورد بررسی قبلاً قبل از پایان سال 2022 دارای ارزهای رمزنگاری شده یا می خواهند روی آنها سرمایه گذاری کنند، در حالی که تحقیقات این شرکت در سال 2019 نشان داد که 68٪ از افراد HNW جهانی قبلاً سرمایه گذاری کرده اند یا نشان داده است که او برنامه ریزی می کند. برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال تا پایان سال 2022 روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید.

گرین همچنین بیان می کند که علاقه موسسات مالی قدیمی مانند Fidelity، BlackRock و JPMorgan برای ارائه خدمات رمزنگاری به مشتریان خود نشانه خوبی برای صنعت است.

مربوط: شریک عمومی Pantera می گوید زمان زیادی برای راه اندازی یک شرکت بلاک چین است

گزارش ژوئن 2022 توسط PricewaterhouseCoopers یا PwC نشان داد که حدود یک سوم از 89 صندوق تامینی سنتی مورد بررسی در حال حاضر در دارایی های دیجیتال مانند BTC سرمایه گذاری می کنند.

مدیرعامل deVere معتقد است که این شتاب علاقه می تواند بیشتر شود زیرا “زمستان رمزنگاری” سال 2022 پس از تغییر شرایط در سیستم مالی سنتی گرم می شود.

بیت کوین به سمت بهترین ژانویه خود از سال 2013 پیش می‌رود، بر اساس این امید که تورم به اوج خود رسیده است، سیاست‌های پولی مطلوب‌تر شده‌اند و بحران‌های مختلف بخش کریپتو، از جمله ورشکستگی‌های پرمخاطب، اکنون در آینه دید عقب هستند.

«بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان از ابتدای سال تاکنون بیش از 40 درصد رشد داشته است و این امر از سوی مشتریان HNW و سایرینی که به دنبال ایجاد ثروت برای آینده هستند، بی‌توجه نخواهد بود.»

این فقط افراد HNW نیستند که دارایی های رمزنگاری خود را در سال گذشته افزایش داده اند.

طبق گزارشی از JPMorgan Chase به تاریخ 13 دسامبر 2022، تقریباً 13٪ از جمعیت آمریکا، تقریباً 43 میلیون نفر، در مقطعی از زندگی خود صاحب ارزهای دیجیتال بوده اند. این افزایش نسبت به سال 2020 است که این رقم تنها حدود 3 درصد بود.
نویسنده: Stephen Katte

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉