سامسون موو وکیل ۱ میلیون دلاری بیت کوین آخرین شانس خود را برای فروش ETH اعلام کرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “آخرین فرصت برای فروش ETH بالای 0.05 BTC”
  • ETF های بیت کوین همچنان شاهد جریان های ورودی هستند

سامسون مو، CSO سابق Blockstream و اکنون مدیر عامل شرکت متمرکز بر پذیرش بیت کوین Jan3، یک ماکسیمالیست رادیکال بیت کوین است.

با نزدیک شدن به مهلت SEC برای اعلام تصمیم خود در مورد ETF های اتریوم، موو شروع به انتقاد از ETF های مبتنی بر اتریوم کرد. در توییت اخیر، این طرفدار «بیت‌کوین ۱ میلیون دلاری» نوشت که انتظار دارد آنها توسط بیت‌کوین‌های مبتنی بر بیت‌کوین شکست بخورند.

او همچنین معتقد است که این آخرین باری است که دارندگان اتریوم می‌توانند اتریوم را با قیمت مناسب در برابر بیت‌کوین بفروشند.

مرتبط با

“آخرین فرصت برای فروش ETH بالای 0.05 BTC”

سامسون مو در توییتی نوشت که او معتقد نیست که تایید بالقوه وجوه اتریوم توسط رگولاتور SEC صعودی باشد. زیرا، به گفته او، حتی در صورت تایید، ETF های مبتنی بر اتریوم بدون شک عملکرد قابل توجهی در ETF های بیت کوین خواهند داشت.

برای کسانی که شک دارند، ماکسیمالیست بیت کوین پیشنهاد مقایسه تقاضا برای BTC و ETH در بازارهای دیگر را ارائه کرد و گفت که توجه به این نکته مهم است که اتریوم پاداشی برای شرط بندی نمی دهد.

موو در پایان توییت خود گفت که اکنون “آخرین فرصت برای فروش ETH بالای 0.05 BTC است.”

سامسون در نظرات توییت اصلی خود اضافه کرد که انتظار دارد خبر تایید احتمالی یکی از بزرگترین “رویدادهای فروش خبری” امسال باشد.

زمانی که یک نظر دهنده اشاره کرد که هیچ شرکتی در مقیاس MicroStrategy که در حال حاضر به اندازه شرکت مایکل سیلر اتریوم خریداری می کند، بیت کوین انباشته نمی کند.

برخلاف Mow، آنتونی پمپلیانو، سرمایه‌گذار بیت‌کوینر و VC معتقد است که تأیید بالقوه ETF‌های اتریوم توسط SEC می‌تواند «آخرین سدی باشد که پیش از تأیید کل فضای ارزهای دیجیتال توسط ایالات متحده شکسته می‌شود».

مرتبط با

ETF های بیت کوین همچنان شاهد جریان های ورودی هستند

X حساب Analytics در @spotonchain به‌روزرسانی اخیر جریان ETF بیت کوین را فاش کرد. در 22 می، 154 میلیون دلار خالص ورودی به این صندوق ها بود. این معیار در هشت روز متوالی گذشته مثبت بوده است. در این گزارش تاکید شده است که از اواسط ماه مارس چنین چیزی دیده نشده است.

صندوق BlackRock همچنان با 92 میلیون دلار در روز چهارشنبه در بین ETF ها پیشتاز است. در 21 مه، IBIT بلک راک بیشترین ورودی را در 32 روز معاملاتی گذشته مشاهده کرد – 291 میلیون دلار.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید