میلادی memecoin پس از توییت ماسک و فهرست‌بندی بازار سهام، 5250 درصد افزایش یافت.


ارزش بازار توکن LADYS پس از افزایش محبوبیت از 140 میلیون دلار فراتر رفت.

در 11 می، Milady (LADYS)، ممکوین خودسازمانده مجموعه نمادهای غیرقابل تعویض آواتار انیمه (NFT) با همین نام، در 24 ساعت بیش از 5250 درصد افزایش یافت و در زمان انتشار 0.0000001528 دلار معامله شد. روز قبل، ایلان ماسک، تاجر آمریکایی، با استفاده از تصاویر یک Milady NFT توییت کرد و به سرعت میانگین قیمت فروش اتر (ETH) مجموعه را افزایش داد.

به گفته توسعه دهندگان توکن، LADYS با خالق Milady، Charlotte Fang یا Milady Maker “نسبتی” ندارد. این توکن “فقط ادای احترام به مجموعه NFT است که همه ما آن را دوست داریم و می شناسیم.”

“$LADYS یک میم سکه بدون ارزش واقعی یا انتظار بازگشت مالی است. هیچ تیم یا نقشه راه رسمی وجود ندارد. سکه کاملاً بی استفاده است و فقط برای سرگرمی است.”

با این حال، سرمایه‌گذاران دریافته‌اند که LADYS بیش از یک الگوی رفتاری را پوشش می‌دهد. در زمان انتشار، کل ارزش بازار رقیق شده توکن با حجم معاملات 24 ساعته 230 میلیون دلاری از 140 میلیون دلار فراتر رفته است. طبق وب سایت توکن، کل عرضه LADYS 888 تریلیون است. این وب سایت همچنین توضیح می دهد:

94 درصد از توکن ها به استخر نقدینگی (LP) ارسال شد، توکن های LP سوزانده شد و قرارداد فسخ شد.

تا اوایل این هفته، این توکن فقط در صرافی غیرمتمرکز Uniswap در دسترس بود. پس از اینکه چندین صرافی اصلی ارزهای دیجیتال آن را در 11 می لیست کردند، محبوبیت این توکن افزایش یافت. برخی از صرافی ها، مانند Bybit، استخرهای جایزه LADYS را برای تشویق سپرده ها ارائه کرده اند. به نظر می رسد دیگران، مانند Bitget، به ماهیت میم LADYS پایبند بوده اند تا از تصمیم خود برای لیست کردن حمایت کنند:

“LADYS مظهر قرص سفید کاملاً بهینه سازی شده است. LADYS یک سکه میم خودسازمانده است. LADYS یک ارز قطره ای است. LADYS نقاط کارما، جذابیت و زیبایی است. LADYS تجمعی از نفوذ است.”

مجله: Memecoin کارمزد BTC را به ماه ارسال می کند، ماینرها بیش از 50 میلیارد دلار سود می برند و بیشتر
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید