مایک نووگراتز می گوید سکه های میم برای اقتصاد خوب هستند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

هنگامی که Dogecoin (DOGE) در سال 2013 ظهور کرد، بسیاری از مردم فکر نمی کردند که الهام بخش یک طبقه دارایی کاملاً جدید باشد که اکنون به عنوان میم کوین شناخته می شود. از Dogecoin گرفته تا Shiba Inu (SHIB)، از Floki تا PEPE و هزاران توکن مرتبط، مایک نووگراتز معتقد است که این دارایی‌ها اکنون بخشی از اقتصاد هستند و راه به جایی نمی‌برند.

ارتباط رو به رشد پول پستان

آخرین برداشت مایک نووگراتز از میم کوین ها بازتابی از تغییر پارادایم کلاس دارایی در اکوسیستم رمزنگاری است. بنیانگذار و مدیر عامل Galaxy Digital اظهار داشت که این میم کوین ها رشد کرده اند تا به سنگ بنای اقتصاد کریپتو تبدیل شوند.

مرتبط با

وی اظهار داشت که افراد زیادی از جمله دامادش با سرمایه گذاری در سکه های میم ثروت اندوزی کرده اند. او گفت که سرمایه‌گذاری در سکه‌های میم مستلزم نگاه کردن به یک شی و بررسی اینکه آیا آن باعث خنده مردم می‌شود یا خیر.

نووگراتز dogwifhat (WIF) را برجسته کرد، یک میم سکه مبتنی بر Solana که ارزش بازار آن از آن زمان به بیش از 3 میلیارد دلار رسیده است. این سرمایه گذار میلیاردر خاطرنشان کرد که بر اساس برآورد Galaxy Digital، بازار سکه های میم نزدیک به 60 میلیارد دلار است و Dogecoin، Shiba Inu و PEPE بر این عرصه تسلط دارند.

تحول در حال انجام

اغراق نیست که میم کوین ها سنگ بنای اقتصاد کریپتو هستند. اکثر سکه‌های میم اکنون از سکه‌های سرگرم‌کننده به سکه‌هایی با مزایای منحصربه‌فرد تبدیل شده‌اند.

شیبا اینو بهترین مثال برای این موضوع است. در طول چند سال گذشته ویژگی های زیادی اضافه کرده است که آن را به عنوان یک حالت پرداخت مناسب می کند. این سرویس نام دامنه خود را دارد و حتی راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ خود را دارد، Shibarium.

مرتبط با

علاوه بر Shiba Inu، Floki نیز بسیار سریع در حال توسعه است و راه‌اندازی TokenFi در سال گذشته به آن کمک می‌کند تا سهم بزرگی از بازار توکن‌سازی را به خود اختصاص دهد. به طور کلی، سکه‌های میم اکنون آنقدر تثبیت شده‌اند که فروپاشی اکوسیستم متقابل دیگر ممکن به نظر نمی‌رسد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید