مایک نووگراتز پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین (BTC) تا چه حد می تواند کاهش یابد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل نووگراتز، مدیرعامل Galaxy Digital در مصاحبه ای با CNBC در روز چهارشنبه پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین به طور بالقوه می تواند در واکنش به پویایی بازار یا تغییرات نظارتی به 42000 دلار کاهش یابد.

او گفت: “ممکن است مقرراتی باشد، ممکن است آشفتگی باشد. شاید بازار کمی طولانی شد و شما مردم را ترساندید.”

اما حتی با اعلام این اعداد، احساسات صعودی در مورد آینده بازار کریپتو محسوس بود.

پول شرکت در راه است

نووگراتز تأثیر تغییرپذیر پذیرش نهادی بر چشم انداز ارزهای دیجیتال، با تأکید ویژه بر بازار در حال ظهور ETF را بررسی کرد. “درسته؟ ثروت 42 تریلیون دلاری توسط دلالان مدیریت می شود. بچه های پررونق بیشتر ثروت در آمریکا را در اختیار دارند و اولین دسترسی آسان خود به بیت کوین را دارند… شما این را از طریق ETFها مشاهده می کنید، رشد عظیم در یک دوره بسیار کوتاه. زمان.” او گفت: “در کل مجموعه ETF زمان وجود دارد.”

به گفته Novogratz، این هجوم منافع نهادی نه تنها فضای ارزهای دیجیتال را اعتبار می‌بخشد، بلکه یک دوره تثبیت و در نهایت افزایش را نیز منعکس می‌کند.

فکر نمی‌کنم این کار متوقف شود… هنوز فکر می‌کنم بیت‌کوین سال را بسیار بالاتر به پایان خواهد رساند.»

چالش های نظارتی

نووگراتز با دست زدن به چشم انداز نظارتی، مشکلات رو به رشد و بلوغ نهایی بازار کریپتو را در حالی که در تلاش برای به دست آوردن پذیرش گسترده تر است، روشن کرد.

تقاضای مشتریان برای بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال، موسسات را وادار می کند تا هر چند با احتیاط اقدام کنند. او توضیح داد: “چیزی اجتناب ناپذیر در مورد آن وجود دارد. چرا؟ زیرا مشتریان آنها با آنها تماس می گیرند و پیشنهاداتی ارائه می دهند و می گویند “ما می خواهیم بیت کوین را با شما بخریم.” . .

چشم انداز صعودی

با نگاهی به آینده، Novogratz آینده روشنی را برای بیت کوین می بیند. طبق گفته کریپتو گاو، روند صعودی در حال انجام هم توسط محیط اقتصاد کلان و هم از چرخه پذیرش در حال انجام پشتیبانی خواهد شد.

او با دیدگاه خوشبینانه تام لی موافق است که قیمت بیت کوین می تواند به بالاترین حد خود برسد و این پتانسیل را دارد که اوج قبلی خود یعنی 69000 دلار را در کوتاه مدت آزمایش کند.

این چشم انداز صعودی مبتنی بر ترکیبی از عوامل اقتصاد کلان، از جمله علاقه خریداران جدید و گمانه زنی در مورد سیاست پولی فدرال رزرو است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید