مایک نووگراتز هشدار مهمی درباره “مارپیچ مرگ بدهی” در راه است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایک نووگراتز، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل گلکسی دیجیتال، هشداری جدی در مورد وضعیت بدهی فعلی ایالات متحده صادر کرد و از دولت خواست فورا هزینه های خود را کاهش دهد. به گزارش نووگراتزایالات متحده با نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی تقریباً 125 درصدی دست و پنجه نرم می کند. او می‌گوید این سطحی است که از لحاظ تاریخی پیش از مشکلات اقتصادی قابل توجهی بوده است.

نووگراتز راه حل ها و نقش بیت کوین را پیشنهاد کرد

نووگراتز خاطرنشان می کند که بر اساس پیشینه تاریخی، 33 کشور از 34 کشور گذشته که به این سطح از بدهی رسیده اند، باید بدهی های خود را بازسازی کنند. او استدلال می کند که ایالات متحده تفاوتی ندارد و بر فوریت رسیدگی به وضعیت مالی این کشور قبل از اینکه در یک بحران بدهی تمام عیار قرار گیرد، تأکید می کند.

با توجه به این وضعیت ناپایدار، نووگراتز بر نیاز اساسی دولت به اجرای اقدامات شدید برای کاهش هزینه ها تاکید می کند. او از اقدامات سختگیرانه ریاضتی برای مهار مخارج و جلوگیری از سقوط کشور به “مارپیچ مرگ بدهی” حمایت کرد.

کارشناسان مالی فکر می کنند که در صورت عدم کنترل، پروفایل بدهی می تواند افزایش یابد و کاهش ارزش پول می تواند جایگزین باشد. در چنین سناریویی، ذخیره دارایی ها در بیت کوین راهی تضمین شده برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض زیان های بعدی است.

با توجه به رویداد نصف شدن که قرار است در این هفته برگزار شود، Novogratz انتظار دارد روند قیمت بیت کوین افزایش یابد.

دعوت به اقدام دولت

نووگراتز همچنین پیشنهاد می کند که با توجه به بار مالیاتی بالای آمریکایی ها، دولت باید افزایش مالیات ها را در مناطق منتخب در نظر بگیرد. یکی از بنیانگذاران Galaxy Digital گفت که سیاست گذاران می توانند با ایجاد تعادل بین کاهش هزینه ها و تولید درآمد، خطر یک بحران مالی قریب الوقوع را کاهش دهند.

هشدار Novogratz در بحبوحه نگرانی های فزاینده در مورد انعطاف پذیری بخش بانکی است که در دوره های آشفتگی اقتصادی تحت فشار قرار می گیرد. تحلیلگران همچنین پیشنهاد می کنند که برای جلوگیری از یک سناریوی بالقوه وخیم، مقامات دولتی باید اقدامات قاطعی را برای تقویت مالی کشور و ارتقای رشد اقتصادی پایدار انجام دهند.

رابرت کیوساکی، سرمایه‌گذار، کارآفرین معروف و نویسنده کتاب «پدر پولدار، پدر فقیر»، کتابی کلاسیک در زمینه ادبیات مالی، سال گذشته به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که به «دارایی‌های واقعی» یعنی طلا، نقره و بیت‌کوین پایبند باشند. افزایش سقف بدهی

به نظر می‌رسد که Galaxy Digital Novogratz به این توصیه توجه کرده است، زیرا اخیراً 76 میلیون دلار اتریوم را از صرافی‌های بزرگ خریداری کرده است و برخی تحلیل‌گران علاقه فزاینده‌ای به پتانسیل این دارایی دارند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید