مایک نووگراتز Helios را به عنوان یک خرید متحول کننده برای Galaxy توصیف می کند


به نظر می رسد مدیرعامل گلکسی تحت تأثیر قتل عام در صنعت معدن BTC در سال جاری قرار نگرفته است و اعلام کرده است که این شرکت به دنبال افزایش چشمگیر سرمایه گذاری های معدنی خود است.

مایک نووگراتز، مدیرعامل هلدینگ دیجیتال گلکسی، معامله ماینینگ هلیوس را به عنوان یک خرید متحول کننده برای این شرکت توصیف کرد که در تلاش است حضور خود را در صنعت استخراج بیت کوین افزایش دهد.

خرید تسهیلات استخراج پرچمدار Argo Blockchain به مبلغ 65 میلیون دلار توسط شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال در 28 دسامبر به عنوان بخشی از اقدام شدید Argo برای جلوگیری از ورشکستگی اعلام شد.

نووگراتز در توییتی درباره این معامله در 29 دسامبر تاکید کرد که گلکسی به آینده بلندمدت بیت کوین (BTC) قویاً اعتقاد دارد و این شرکت به افزایش سرمایه گذاری های ماینینگ خود ادامه خواهد داد:

«بازارهای خرس برای ساخت و ساز هستند. ما به BTC درازمدت اعتقاد داریم و انتظار داریم که ماینرهای کم هزینه در طول زمان برنده شوند. Helios یک خرید متحول کننده است که با ادامه ساختن برای آینده ای غیرمتمرکز، قابلیت ها و خدمات استخراج ما را گسترش می دهد.

مدیر عامل گلکسی با توضیح بیشتر این معامله اظهار داشت که این شرکت “تز” ویژه ای در مورد نحوه رویکرد به صنعت معدن دارد که شامل “الکتریسیته کم هزینه، تیم بسیار کارآمد” و “خرید ارزان ماینرهای ASIC” است.

او گفت: «این دستورالعملی برای موفقیت در ماینینگ است حتی زمانی که نرخ هش افزایش می‌یابد.

داده‌های اخیر از شاخص هشرات نشان می‌دهد که قیمت استخراج‌کننده بیت کوین ASIC در پایین‌ترین سطحی است که حداقل از سال 2021 تاکنون مشاهده نشده است، و قیمت کارآمدترین ماینرهای ASIC نسبت به اوج خود در می 2021، 86.8 درصد کاهش یافته است.

Galaxy دارای پنج خط تجاری در تجارت، مدیریت ثروت، استخراج ارز دیجیتال، سرمایه گذاری خطرپذیر و بانکداری سرمایه گذاری است. بر اساس وب سایت آن، در حال حاضر دارایی به ارزش 1.9 میلیارد دلار تحت مدیریت است.

در حال حاضر، گلکسی عمدتاً از خدمات میزبانی برای عملیات استخراج خود استفاده می‌کند، اما Novogratz بیان می‌کند که داشتن یک Helios 200 مگاواتی نه تنها به شرکت اجازه می‌دهد تا ماینرها را در سایت خود اجرا کند، بلکه آن را برای سایت‌های دیگر نیز میزبانی می‌کند.

Helios دارای قابلیت‌های مقیاس‌پذیری زیادی است که به طور بالقوه آن را به یکی از بزرگترین ماینرهای بازار تبدیل می‌کند. بلاک چین آرگو قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد در ماه می سال جاری ظرفیت برق خود را به 800 مگاوات در «سال‌های آینده» افزایش دهد.

در آن زمان، این شرکت همچنین گفت که انتظار دارد هلیوس تا پایان سال به ظرفیت استخراج BTC 5.5 اگزاهاش در ثانیه دست یابد، با پتانسیل این که در نهایت به 20 EH/s برسد.

به نظر می رسد که گلکسی در اواسط سال 2022 مقداری پول نقد دارد، با توجه به اینکه در کنار خرید، وام 35 میلیون دلاری تامین مالی تجهیزات به Argo Blockchain نیز داده است.

مربوط: قیمت بیت کوین 16.5 هزار دلار حفظ می شود، اما نرخ های سرمایه گذاری خطر افت جدید بیت کوین را افزایش می دهد

این اقدام همچنین ضربه دیگری را در اوایل این ماه وارد کرد، زمانی که گلکسی پلتفرم ذخیره‌سازی شخصی رمزنگاری GK8 را برای هزینه‌ای نامشخص ربود.

GK8 به عنوان بخشی از فرآیند ورشکستگی سلسیوس پس از از دست دادن وام دهنده رمزارز منحل شده شرکت را به قیمت 115 میلیون دلار در سال 2021 به حراج گذاشت.

مایک نووگراتز، بنیانگذار و مدیر عامل گلکسی، این خرید را “سنگ اساسی در تلاش ما برای ایجاد یک پلت فرم مالی با خدمات کامل برای دارایی های دیجیتال” توصیف کرد.
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید