مایک نووگراتز افزایش بیت کوین را به عنوان رویکردی نصف می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که بیت کوین در حال آماده شدن برای رویداد هاوینگ مورد انتظار در آوریل 2024 است، سرمایه گذار معروف مایک نووگراتز انتظارات صعودی خود را در مورد جهت گیری آینده دارایی دیجیتال پیشرو به اشتراک می گذارد.

Novogratz، مدیر عامل Galaxy Investment، که در سرمایه گذاری های کریپتو تخصص دارد، از رسانه های اجتماعی برای ارائه اطلاعات در مورد نصف شدن آینده بیت کوین استفاده کرد. با توجه به اینکه ارزش این ارز دیجیتال اخیراً از مرز 1 تریلیون دلار عبور کرده و به 52,500 دلار نزدیک شده است، فقط از بالاترین قیمت قبلی خود یعنی 69,000 دلار، Novogratz اهمیت نصف شدن آینده را برجسته می کند.

نووگراتز با تاکید بر کمبود، در مورد افزایش سختی آینده در بازی صحبت کرد. بیت کوین معدن پتانسیل افزایش تقاضا و کاهش عرضه را برجسته می کند قیمت بیت کوین حتی بالاتر. او بر نقش پویایی عرضه در تعیین قیمت دارایی ها تاکید کرد و این ایده را تکرار کرد که کاهش عرضه در میان تقاضای مداوم می تواند ارزش بیت کوین را در بلندمدت بالاتر نگه دارد.

علاوه بر اظهارات نووگراتز، تحولات اخیر سرمایه گذاران نهادی نیز بر پذیرش جریان اصلی رو به رشد بیت کوین تاکید دارد. صخره سیاهیک شرکت مدیریت سرمایه گذاری جهانی، بیت کوین Spot iShares Bitcoin Trust (IBIT) دارای 105280 BTC است که نشان دهنده اعتماد سازمانی مستمر به دارایی دیجیتال است.

برای یک ترن هوایی آماده شوید

با این حال، داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که بیت‌کوین معمولاً در ماه مارس سال‌های نیمه‌شدن، کاهش قیمت را تجربه می‌کند و به دنبال آن یک حرکت صعودی جدید ایجاد می‌شود. Matrixport، یک پلتفرم خدمات مالی دارایی دیجیتال پیشرو، قبلاً به این روند اشاره کرده است و روایت نوسانات کوتاه مدت را در میان افزایش بلندمدت تقویت می کند.

""
دشواری استخراج بیت کوین CoinWarz

با تقویت بیشتر خوش بینی ها، دشواری استخراج بیت کوین اخیراً به رکورد 75.5T افزایش یافت که منعکس کننده استحکام شبکه و نشان دهنده روند صعودی تاریخی برای ارز دیجیتال است.

با نزدیک شدن به رویداد نصف شدن بیت کوین، سرمایه گذارانی مانند Novogratz نسبت به چشم انداز بلندمدت بیت کوین خوش بین هستند و سرمایه گذاری نهادی، پویایی عرضه و الگوهای تاریخی را به عنوان شاخص های کلیدی رشد مستمر در فضای دارایی دیجیتال ذکر می کنند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید