مایک نووگراتز سکوت در معامله ETF کریپتو با State Street را می شکند


Galaxy Asset Management، پیشرو در سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال وابسته به Galaxy Digital، از همکاری با State Street Global Advisors، سومین صادرکننده بزرگ ETF در جهان خبر داد. این مشارکت بر توسعه استراتژی‌های سرمایه‌گذاری «نسل بعدی» برای دسترسی سرمایه‌گذاران به اکوسیستم دارایی دیجیتال 2.4 تریلیون دلاری تمرکز دارد.

مرتبط با

مایک نووگراتز، مدیرعامل Galaxy Digital حمایت خود را از این همکاری ابراز کرد. او پتانسیل باز کردن اکوسیستم دارایی دیجیتال را برای سرمایه گذاران از طریق استراتژی های حرفه ای مدیریت شده برجسته کرد.

به گفته وی، این مشارکت نشان دهنده یک تغییر بالقوه در بخش مالی است زیرا موسسات مستقر مانند State Street چشم انداز رشد فضای دارایی دیجیتال فراتر از بیت کوین را می شناسند.

این حرکت واقعا معنادار است. با 3.7 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت، SSGA یک بازیگر اصلی در چشم انداز مالی است، اما توسط رهبران صنعت بلک راک، که دارای 10 تریلیون دلار خیره کننده است، یا ونگارد، که دارای پورتفولیوی نزدیک به 8 تریلیون دلار است، کمتر از آن برخوردار است.

مرتبط با

تحلیلگران صنعت مانند Nate Geraci از ETF Store اهمیت این همکاری را تصدیق می کنند، اما توجه دارند که بیت کوین و ETF های اتریوم خالص در برنامه های اولیه نیستند. این یک رویکرد محتاطانه از سوی SSGA را نشان می‌دهد، که از وسایل سرمایه‌گذاری انتخاب‌شده نسبت به دارایی‌های مستقیم ارز دیجیتال ترجیح می‌دهد.

به طور کلی، Galaxy Digital، به رهبری Novogratz، این همکاری را به عنوان پلی برای سرمایه گذاران برای ورود به اکوسیستم دارایی دیجیتال گسترده تر می بیند که به طور بالقوه باعث رشد بیشتر در این بخش می شود. مشارکت ایالت استریت، با تجربه و منابع گسترده، اعتبار قابل توجهی به این ابتکار می بخشد.

مرتبط با

اگرچه استراتژی های سرمایه گذاری مشخصی هنوز اعلام نشده است، اما این مشارکت گام مهم دیگری در جهت پذیرش جریان اصلی دارایی های دیجیتال است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید