سرمایه گذاری Midas به دلیل کمبود 63 میلیون دلاری سبد DeFi بسته می شود


ایاکوف لوین، مدیرعامل Midas گفت که پس از فروپاشی Terra، FTX و Celsius، کاربران بیش از 60 درصد از دارایی های خود را از مدیریت خارج کردند.

پلتفرم سرمایه گذاری Containment CeDeFi Midas به دلیل کسری 63.3 میلیون دلاری در سبد مالی غیرمتمرکز خود (DeFi) فعالیت خود را تعطیل خواهد کرد.

موسس و مدیر عامل شرکت، ایاکوف لوین، در این اطلاعیه نوشت که این حرکت تا حدی به دلیل از دست دادن 50 میلیون دلار از سبد DeFi یا 20 درصد از 250 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) است.

علاوه بر این، لوین تاکید کرد که فروپاشی Terra، صرافی FTX و سلسیوس نیز به مبارزه آنها کمک کرده است. بنیانگذار Midas خاطرنشان کرد که کاربران آن پس از شکست LUNA، Celsius و FTX 60٪ از وجوه را برداشت کرده اند. لوین نوشت:

ما بیش از 60 درصد خروج از دارایی را در طول شش ماه به دلیل رویدادهای مربوط به LUNA، سلسیوس و FTX تجربه کردیم. این باعث شد که نتوانیم مدل درآمد ثابت خود را حفظ کنیم.»

بر اساس این بیانیه، کل بدهی های شرکت در بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و استیبل کوین ها حدود 115 میلیون دلار است، در حالی که دارایی های جاری حدود 51.7 میلیون دلار است. این در مجموع 63.3 میلیون دلار کسری ایجاد می کند.

تجزیه کسری تراز. منبع: سرمایه گذاری میداس

بنیانگذار همچنین اظهار داشت که Midas قصد دارد در نهایت استراتژی‌های CeDeFi را برای کاربران CeFi و DeFi معرفی کند و پروژه جدیدی را به امید ایجاد یک “وضعیت برد-برد” جدید ایجاد کند. لوین گفت که پروتکل های رقیب را از طریق نقدینگی به هم مرتبط می کند.

مربوط: کیف پول های Alameda چند روز پس از وثیقه SBF فعال می شوند، جامعه بازی ناپسند را در نظر می گیرد

در همین حال، پلتفرم DeFi Defrost Finance اخیراً پس از افشای نحوه برنامه‌ریزی برای بازپرداخت وجه به کاربران، سکوت خود را در قبال اتهامات «قالین کشی» پس از سوءاستفاده 12 میلیون دلاری اخیر در پلتفرم خود شکسته است. تیم Defrost به Cointelegraph گفت که یک کلید در معرض خطر با کشیدن فرش برابر نیست.

در دیگر اخبار DeFi، اخیراً Avraham Eisenberg دستگیر و متهم شده است. در شکایتی که در 27 دسامبر علنی شد، اداره تحقیقات فدرال آیزنبرگ را به تقلب در کالا و دستکاری کالا برای سوء استفاده از بازارهای انبه متهم کرد.


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید