توسعه شگفت انگیزی در یادداشت های MicroStrategy برای خرید بیت کوین وجود دارد


MicroStrategy، شرکت هوش تجاری به رهبری مایکل سیلر، قیمت آخرین پیشنهاد بدهی خود را اعلام کرد. بر اساس بیانیه مطبوعاتی جدید، این شرکت قصد دارد 700 میلیون دلار از طریق انتشار اسکناس های قابل تبدیل در سال 2032 برای خرید بیت کوین اضافی و پوشش هزینه های عمومی شرکت جمع آوری کند.

این اقدام به دنبال اعلام قبلی برای جمع آوری 500 میلیون دلار است که نشان می دهد چه چیزی می تواند تقاضای قوی سرمایه گذاران باشد که به MicroStrategy اجازه می دهد پیشنهاد را افزایش دهد.

مرتبط با

اوراق قابل تبدیل دارای نرخ بهره 2.25 درصد در سال خواهد بود و به صورت شش ماهه در 15 ژوئن و 15 دسامبر از 15 دسامبر 2024 پرداخت می شود. آنها در 15 ژوئن 2032 بالغ می‌شوند مگر اینکه قبلاً خریداری، بازخرید یا تبدیل شده باشند.

MicroStrategy این اختیار را برای نقد کردن اسکناس‌ها پس از 20 ژوئن 2029، تحت شرایط خاص، حفظ می‌کند، مشروط بر اینکه سهام عادی کلاس A شرکت، آستانه‌های قیمتی خاصی را برآورده کند.

سرمایه گذاران این گزینه را خواهند داشت که اوراق قرضه را به پول نقد، سهام کلاس A MicroStrategy یا ترکیبی از هر دو تبدیل کنند. نرخ تبدیل اولیه تقریباً 0.4894 سهم MSTR به ازای هر 1000 دلار مبلغ اصلی تعیین شد. این مربوط به قیمت تبدیل اولیه تقریباً 2043.32 دلار برای هر سهم است. این قیمت نشان دهنده حق بیمه 35 درصدی نسبت به آخرین قیمت سهام شرکت است.

مرتبط با

MicroStrategy تخمین می زند که درآمد خالص از IPO تقریباً 687.8 میلیون دلار یا تا 786 میلیون دلار در صورتی که خریداران اولیه از اختیار خود برای خرید اسکناس های اضافی استفاده کنند، خواهد بود. فروش منحصراً برای سرمایه گذاران نهادی واجد شرایط برگزار می شود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید