مایکل سایلر از Microstrategy پیام مرموز بیت کوین (BTC) درباره آلمان را به اشتراک می گذارد


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سایلر پیامی مرموز به جای گذاشت که به احتمال زیاد خطاب به دولت آلمان بود، زیرا عملیات فروش او فشار زیادی بر بازار وارد می کند و تقریباً شتاب بیت کوین و سایر دارایی ها را از بین می برد. در پیام ترجمه شده آمده است: «همه بیت کوین را به قیمتی که لیاقتش را دارند می خرند». او در حال نوشتن است

آخرین عملیات کیف پول بیت کوین دولت آلمان به پس زمینه پیام مرتبط است. کیف پول دولت آلمان برای دو روز اول متوالی بیت کوین را در پایان ساعات کاری دریافت می کند. به گفته برخی از تحلیلگران، این یک خرید پس از فروش است.

تصویر مقاله
نمودار BTC/USDT از TradingView

در واقع، این بیت کوین های فروخته نشده به کیف پول کنترلی دولت آلمان بازگردانده می شوند. ممکن است غیرعادی به نظر برسد، اما چنین موسسه بزرگی ممکن است اعتماد کافی به مبادلات نداشته باشد و ترجیح دهد آن را برای خود نگه دارد. دیروز در مجموع 3073 بیت کوین به کیف پول اضافه شد و موجودی موقت آلمانی را به 27461 بیت کوین یا تقریباً 1.57 میلیارد دلار رساند.

مرتبط با

معاون سابق Gensler ممکن است برای شرکت‌های رمزنگاری لابی کند

دولت آلمان امروز یک راه اندازی بیت کوین دیگر را برنامه ریزی کرد. قیمت بیت کوین و احساسات کلی بازار به طور قابل توجهی تحت تأثیر این فشار فروش فوق العاده قرار گرفته است. یکی از تفسیرهای پیام سایلر اظهار نظر در مورد وضعیت بازار و چگونگی تأثیر اقدامات این موسسه بر بازار است. همچنین ممکن است که سایلر تصمیم به فروش چنین مقدار زیادی بیت کوین در بازار را به طرز وحشیانه ای به سخره گرفته باشد.

به دلیل عملیات فروش انجام شده توسط دولت آلمان، حفظ شتاب خود برای بیت کوین دشوار می شود. این فعالیت قدرت موسسات و دارندگان بزرگ را بر بازار ارزهای دیجیتال برجسته می کند که اغلب باعث نوسانات و نوسانات ناگهانی قیمت می شود. کاهش موقت قیمت ناشی از فروش در مقیاس بزرگ می تواند برخی افراد را به خرید تشویق کند و در دیگران ترس ایجاد کند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید