واکنش مایکل سیلر از MicroStrategy به کاهش قیمت بیت کوین


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال نوسانات را تجربه می کند، مایکل سایلر، رئیس MicroStrategy در واکنش به افت اخیر قیمت بیت کوین، اظهاراتی مبهوتانه ارائه کرد.

سیلور در توییتی که توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد، با استفاده از عبارت “1 BTC در برابر 1 BTC” بر اعتقاد اصلی خود مبنی بر اینکه ارزش بیت کوین علیرغم نوسانات بازار پایدار است، تکرار کرد.

بیت کوین شاهد سقوط قیمت خود به زیر سطح 56000 دلار بود که این کاهش را برای چهارمین روز متوالی ادامه داد. این کاهش بخشی از روند بزرگ تری است که شاهد کاهش بیت کوین بوده است و طبق آمار CoinGlass، بیش از 800 میلیون دلار شرط های ارز دیجیتال صعودی در یکی از سنگین ترین نقدینگی ها از ماه آوریل در سراسر بازار کریپتو نقد شده است.

مرتبط با

با معادل سازی یک بیت کوین به یک بیت کوین، سیلر بر این ایده تاکید می کند که ارزش ذاتی بیت کوین بدون توجه به ارزش دلار در هر لحظه بدون تغییر باقی می ماند.

قیمت بیت کوین در حال کاهش است

کاهش چهار روزه بیت کوین، دارایی دیجیتال را به سطوح مشاهده شده در ماه فوریه نزدیک کرده است. بزرگترین ارز رمزنگاری شده قبل از جبران بخشی از ضررهای خود به پایین ترین سطح روزانه 53,499 دلار سقوط کرد و در زمان انتشار با قیمت 55,780 دلار معامله شد. ارزهای دیجیتال جایگزین که به نام آلت کوین شناخته می شوند نیز سقوط کردند.

بیت کوین از زمان اوج خود در ماه مارس تقریباً 25 درصد سقوط کرده است زیرا گمانه زنی ها مبنی بر اینکه صندوق های قابل معامله در مبادلات ایالات متحده مستقیماً در این توکن سرمایه گذاری می کنند با نگرانی در مورد نرخ های بهره بالاتر در بلندمدت جایگزین شده است.

این ارز دیجیتال پیشرو در ماه مارس به بالاترین سطح خود یعنی 73798 دلار رسید که به دلیل تقاضای غیرمنتظره بالا برای ETF های ایالات متحده بود. متعاقباً جریان‌های ورودی کاهش یافت و بیت‌کوین را پایین‌تر فرستاد و ابری را بر بقیه بازار دارایی‌های دیجیتال ایجاد کرد.

مرتبط با

سفته بازان در حال امتیازدهی به نمودارهای بیت کوین هستند تا ببینند آیا سطوح فنی که از نزدیک مشاهده شده اند حفظ می شوند یا سقوط می کنند. این ارز دیجیتال SMA 200 روزانه خود را با قیمت 57715 دلار از دست داد و اکنون توجه به منطقه تقاضای کلیدی بعدی معطوف شده است.

به گفته علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، دیوار تقاضای قابل توجه بعدی برای بیت کوین حدود 47000 دلار خواهد بود و برای ادامه روند صعودی، BTC باید بسته شود و بالای 61000 دلار بماند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید