واکنش مایکل سایلر از MicroStrategy به رکود قیمت بیت کوین


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، اخیراً به پایین ترین سطح یک ماهه خود رسیده است زیرا رکورد صعودی امسال نشانه هایی از فرسودگی ناشی از کمبود محرک های جدید بازار را نشان می دهد. در میان این شکست، مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران و رئیس MicroStrategy و یکی از مدافعان مشهور بیت کوین، با ترکیبی از خوش بینی و شوخ طبعی پاسخ داد.

در جریان معاملات روز جمعه، قیمت بیت کوین به 63300 دلار به پایین ترین سطح یک ماهه رسید که پایین ترین سطح از 15 می است. این کاهش همزمان با خروج از صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) و کاهش انتظارات برای کاهش نرخ در ایالات متحده بود. ایالات متحده آمریکا.

در 21 ژوئن، ETF های بیت کوین یک جریان خالص مجموع 106 میلیون دلاری را تجربه کردند. بر اساس داده‌های Spotonchain، خالص ورودی در طول هفته معاملاتی منفی بود و مجموع خروجی آن 545 میلیون دلار بود. این جریان های خروجی می تواند نشان دهنده کاهش علاقه سرمایه گذاران نهادی باشد که می تواند فشار منفی بر قیمت بیت کوین را افزایش دهد. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین حرکت کمی داشت و در 24 ساعت گذشته با 0.48 درصد افزایش به 64229 دلار رسید.

در مقابل این پس زمینه، سایلر از X (توئیتر سابق) برای به اشتراک گذاشتن یک میم شاد استفاده کرد. در این تصویر شخصیت محبوب کوکی هیولای خیابان Sesame است که بیت کوین ها را می بلعد و عبارت “لوگوی جدید؟” عنوان را شامل می شد. این توییت رویکرد معمولی سیلور را برای نوسانات بازار نشان می دهد: خوش بین بودن و تمرکز بر پتانسیل بلندمدت بیت کوین.

مرتبط با

سیلور یکی از سرسخت ترین حامیان بیت کوین در دنیای تجارت بوده است. تحت رهبری او، MicroStrategy سرمایه گذاری زیادی در بیت کوین انجام داد و آن را به عنوان یک دارایی استراتژیک برای محافظت در برابر تورم و کاهش ارزش پول در نظر گرفت.

کاهش اخیر قیمت بیت کوین ممکن است باعث نگرانی سرمایه گذاران شده باشد. توییت سایلر با اضافه کردن طنز به وضعیت، به جامعه رمزارز یادآوری می کند که به جای نوسانات کوتاه مدت، روی تصویر بزرگ تمرکز کنند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید