مایکل سایلر از MicroStrategy، «ساتوشی» را برای بیت کوین اعلام کرد: جزئیات


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلر، رئیس MicroStrategy و یکی از حامیان برجسته بیت کوین، اخیراً اظهارات جالبی در مورد خالق مستعار بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، ارائه کرده است.

سایلر در توییتی که روح ساتوشی را تداعی می کند، گفت: «ساتوشی در فضای مجازی آتش زد.

به بیان تصویری، سایلر ایجاد بیت کوین توسط ساتوشی را به عنوان شروع یک “آتش در فضای مجازی” توصیف می کند و تأثیر انقلابی این دارایی دیجیتال بر جهان را برجسته می کند.

ساتوشی ناکاموتو، که هویت واقعی او مخفی مانده است، در سال 2008 وایت پیپر بیت کوین را منتشر کرد و اولین بلوک بلاک چین بیت کوین را در سال 2009 استخراج کرد.

چشم انداز ساتوشی ایجاد یک سیستم نقدی الکترونیکی غیرمتمرکز و همتا به همتا بود که مستقل از مقامات مرکزی عمل می کرد. این چشم انداز از آن زمان به یک پدیده جهانی تبدیل شده است و بیت کوین انقلاب ارزهای دیجیتال را رهبری می کند.

مرتبط با

«آتش» که سایلر به آن اشاره می‌کند، می‌تواند به معنای جرقه نوآوری باشد که یک حرکت جهانی به سمت تأمین مالی غیرمتمرکز را شعله‌ور می‌کند. ایجاد بیت کوین توسط ساتوشی بدون شک جرقه یک نیروی دگرگون کننده در دنیای دیجیتال زده است. این شیوه تفکر ما در مورد پول، ارزش و تمرکززدایی را تغییر داده است.

حرکت قیمت بیت کوین

بیت کوین هفته گذشته به دلیل افزایش تقاضا برای صندوق های قابل معامله در مبادلات (ETF) از بالاترین قیمت خود یعنی 73798 دلار که در اواسط مارس ثبت شده بود، 2.5 درصد افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 69711 دلار معامله می شد که تقریبا 161 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشت.

رشد امسال پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار به ETF هایی که مستقیماً در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند در ژانویه اجازه داد، شتاب گرفت. در ماه مه، رگولاتور گامی برای اجازه دادن به ETF های نقطه ای اتریوم مشابه برداشت.

مرتبط با

علی، تحلیلگر کریپتو، در حالی که حرکت بعدی قیمت بیت کوین را ارزیابی می کرد، خاطرنشان کرد که بیت کوین در منطقه پشتیبانی قوی بین 69380 تا 67350 دلار لنگر انداخته است. اینجاست که 1.97 میلیون آدرس 964000 بیت کوین خریداری کردند و حفظ این سطح می تواند برای BTC برای حفظ شتاب صعودی خود بسیار مهم باشد.

علی با لحنی صعودی گزارش داد که اخیراً تقریباً 22647 بیت کوین به ارزش بیش از 1.57 میلیارد دلار از مبادلات ارزهای دیجیتال خارج شده است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید