مایکل سیلر از MicroStrategy معنای واقعی “چشم لیزری” را برای BTC رمزگشایی می کند.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • به گفته بنیانگذار MicroStrategy، “چشم های لیزری” به چه معناست؟
  • دن تاپیرو پیش بینی می کند بیت کوین به 200000 دلار برسد

مایکل سیلر، مدافع معروف بیت کوین و بنیانگذار غول هوش تجاری MicroStrategy، با یک توییت اخیر توجه جامعه BTC را به خود جلب کرد.

در این پست، بیت‌کوینر در مورد «چشم لیزری» معروف صحبت کرد و توضیح داد که این علامت برای بیت‌کوین چه معنایی دارد. این توییت زمانی منتشر شد که قیمت ارز دیجیتال پیشرو از منطقه 72700 دلاری عقب نشینی کرد.

به گفته بنیانگذار MicroStrategy، “چشم های لیزری” به چه معناست؟

مایکل سیلر توجه جامعه بیت کوین را به خود جلب کرد و معنای واقعی چشم لیزری بیت کوین را فاش کرد. مبشر بیت کوین توییت کرد که این نمادی از علاقه مندان واقعی بیت کوین است و نه یک حیله، همانطور که بسیاری از منتقدان بیت کوین، از جمله پیتر شیف، مشتاق طلا، اشاره کرده اند.

فلش موب «چشم لیزری» در سال 2021 ظهور کرد، زمانی که جامعه ارزهای دیجیتال انتظار داشت بیت کوین در آن سال به دنبال نصف شدن یک سال پیش به 100000 دلار برسد. «باورمندان» «چشم های لیزری» را به تصاویر پروفایل توییتر خود اضافه کردند و مایکل سیلر، سرمایه گذار VC آنتونی پمپلیانو و بسیاری دیگر در توییتر از جمله آنها بودند.

در توییتی که هفته گذشته منتشر شد، سایلر بیت کوین را به بانکی در فضای مجازی تشبیه کرد که توسط “نرم افزار فاسد ناپذیر” اداره می شود و به میلیاردها نفر “حساب پس انداز جهانی، مقرون به صرفه، ساده و ایمن” ارائه می دهد.

اخیراً، سایلر توییتی را برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی در مورد نحوه «کسب درآمد» منتشر کرد. او در X/Twitter نوشت برای انجام این کار، تنها باید 12 عدد را به خاطر بسپارید. بنابراین بیت کوینر برای نگهداری بیت کوین به کلیدهای خصوصی کیف پول رمزنگاری ذخیره سازی سرد اشاره کرد.

دن تاپیرو پیش بینی می کند بیت کوین به 200000 دلار برسد

در اوایل این هفته، دن تاپیرو، سرمایه‌گذار برجسته جهانی و یکی از بنیانگذاران Gold Bullion International و 10T Holdings، یک پیش‌بینی فوق‌العاده صعودی انجام داد و گفت که نیروی محرکه‌ای را شناسایی کرده است که می‌تواند قیمت بیت کوین را در نزدیکی به بالای مرز 200000 دلار برساند. آینده.

به گفته تاپیرو، محرک نگرانی در مورد کاهش ارزش پولی ناشی از “افزایش 60 درصدی در بازار خزانه داری” طی پنج سال گذشته است. این سرمایه گذار توضیح داد که طلا به رشد خود ادامه می دهد و افزود که به دلیل این عامل قوی، بیت کوین را در آینده بالاتر از خط 200000 دلار می بیند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حال تغییر است و قیمت 70,568 دلار از منطقه 72,700 دلار پایین آمده است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید