مایکل سایلر از MicroStrategy، بیت کوین را “بانکی در فضای مجازی” برای میلیاردها نفر می خواند.


فهرست

  • وال استریت در حال افزایش است
  • پیشرفت بالقوه MicroStrategy

مایکل سیلور در آخرین پست خود در پلتفرم X اظهار داشت که بیت کوین یک حساب پس انداز جهانی، مقرون به صرفه، ساده و ایمن را فراهم می کند، به ویژه برای میلیاردها نفر که گزینه یا تمایلی برای مدیریت صندوق تامینی خود ندارند.

پیام او پس از آن منتشر شد که بلک راک بانک‌های بزرگ ایالات متحده را به عنوان شرکت‌کنندگان در صندوق معامله‌شده در بورس بیت‌کوین (ETF) خود اضافه کرد.

وال استریت در حال افزایش است

BlackRock دفترچه بیت کوین ETF خود را در 5 آوریل به روز کرد و شرکت های بزرگ وال استریت مانند ABN AMRO Clearing، Citadel Securities، Citigroup Global Markets، Goldman Sachs و UBS Securities را به عنوان شرکت کنندگان مجاز جدید اضافه کرد.

این شرکت های بزرگ به عنوان شرکت کنندگان مجاز به شرکت های دیگری مانند JPMorgan Securities، Jane Street Capital، Macquarie Capital و Virtu Americas می پیوندند. شرکت‌کنندگان مجاز با تسهیل ایجاد و بازخرید سهام ETF نقش مهمی در مکانیسم عملیاتی ETF دارند.

این فرآیند شامل مبادله سهام ETF برای یک سبد اوراق بهادار مربوطه است که منعکس کننده دارایی های ETF یا مبادله آنها با پول نقد است.

این خبر به قیمت بیت کوین کمک کرد تا از افت شدید اوایل این هفته بهبود یابد.

منبع: CoinMarketCap

در روز پنج‌شنبه، ETF‌های نقدی بیت‌کوین، مجموعاً ۲۱۳ میلیون دلار ورودی خالص داشتند که سومین روز متوالی ورودی خالص آنها بود. این به افزایش حجم معاملات ETF های بیت کوین کمک می کند که در ماه مارس به بیش از 111 میلیارد دلار رسید.

پیشرفت بالقوه MicroStrategy

MicroStrategy، که به عنوان بزرگترین دارنده نهادی بیت کوین در جهان شناخته می شود، با داشتن تقریباً 200000 بیت کوین، در این هفته شاهد کاهش بیش از 25 درصدی قیمت سهام خود بوده است. این کاهش در قیمت سهام MSTR با کاهش اخیر قیمت بیت کوین (BTC) همسو است.

قیمت سهام MicroStrategy با وجود خریدهای قابل توجه بیت کوین کاهش می یابد عملکرد برتر بیت کوین با اختلاف زیاد در حالی که قیمت بیت کوین 50 درصد افزایش یافته است، قیمت سهام MSTR قبل از شروع آخرین اصلاح، 150 درصد افزایش یافته است.

مایکل سایلر، مدافع قدیمی بیت کوین، علیرغم نوسانات بالای اخیر این ارز دیجیتال، درباره چشم انداز صعودی این ارز دیجیتال صحبت کرده است. او تکرار کرد تعهد او به بیت کوین بیان می کند که قصد دارد به خرید این ارز دیجیتال “به طور نامحدود” ادامه دهد.
نویسنده: Dan Burgin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید