MicroStrategy راه حل های لایتنینگ بیت کوین را در سال 2023 ارائه خواهد کرد

MicroStrategy راه حل های لایتنینگ بیت کوین را در سال 2023 ارائه خواهد کرد


راه حل های شبکه لایتنینگ MicroStrategy شامل مشوق های ساتوشی برای بازاریابی و امنیت سایبری وب سایت است.

مایکل سایلر، رئیس MicroStrategy، برنامه‌های شرکت خود را برای راه‌اندازی نرم‌افزار و راه‌حل‌هایی که توسط شبکه لایتنینگ بیت‌کوین در سال ۲۰۲۳ ارائه می‌شوند، به اشتراک گذاشت.

داخل پایان در 28 دسامبر، Saylor در Twitter Spaces به اشتراک گذاشت که این شرکت در حال بررسی نرم‌افزارها و راه‌حل‌هایی است که از شبکه لایتنینگ استفاده می‌کنند، مانند راه‌حل‌هایی که بازاریابی شرکتی را «قدرت می‌بخشد» و یک راه‌حل امنیت سایبری که وب‌سایت‌های شرکتی را هدف قرار می‌دهد.

شبکه لایتنینگ یک پروتکل پرداخت لایه ۲ است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است و امکان تراکنش های خارج از زنجیره، افزایش حجم پرداخت و کاهش کارمزد تراکنش ها را فراهم می کند.

این شرکت هوش تجاری و فناوری که به دارایی های عظیم بیت کوین خود معروف است، به دنبال تقویت تیم متخصص شبکه لایتنینگ خود است و اخیرا اعلام کرده است که به دنبال استخدام یک مهندس نرم افزار لایتنینگ بیت کوین برای ساخت نرم افزار بر اساس شبکه لایتنینگ است. پلتفرم -a-service.

در طول فضای توییتر، سایلر فاش کرد که افسران ارشد بازاریابی می‌توانند به طور بالقوه از شبکه لایتنینگ برای تشویق مشتریان استفاده کنند – به عنوان مثال، دادن جوایز ساتوشی برای شرکت در فعالیت‌هایی مانند ارسال نظرات خوب یا تکمیل نظرسنجی.

این شرکت همچنین می‌خواهد این امکان را برای هر کسب‌وکاری فراهم کند که زیرساخت لایتنینگ خود را در یک «بعد از ظهر» بچرخاند.

رئیس MicroStrategy بار دیگر در مورد ایده امنیت سایبری “Lightning wall” صحبت کرد، که اساساً یک دیوار پرداخت مبتنی بر بیت کوین است که با الزام بازدیدکنندگان به سپرده گذاری در ساتوشی از وب سایت ها در برابر حملات امنیت سایبری محافظت می کند.

Saylor توضیح داد که کاربرانی که می‌خواهند به وب‌سایت‌های شرکتی حساس دسترسی داشته باشند، باید «100000 Satoshis» را برای «ضمانت» دسترسی ایمن واریز کنند که پس از پایان بازدید کاربر، فوراً بازپرداخت می‌شود.

اشاره شد که این چیزی است که کارت های اعتباری به دلیل تاخیر زمانی با برداشت وجه نمی توانند ارائه دهند.

مشکل کارت‌های اعتباری این است که نمی‌توانید هر روز وب‌سایت‌های 20 تا 100 دلاری را به‌طور منطقی منتشر کنید و سپس در یک ثانیه 20 دلار را پس بگیرید، درست است؟

Saylor معتقد است که زمانی که کسی نسخه لایتنینگ “مرورگر نت اسکیپ” را ایجاد کند، زمان زیادی است. معتقد است که این شامل “چیزی شبیه” کیف پول لایتنینگ است که دلار و ارزهای دیجیتال مختلف را در خود جای داده است.

او بر این باور است که این کیف پول در صورت ایجاد بدون مراقبت، پتانسیل آن را دارد که به 100 میلیون نفر گسترش یابد.

در فضاهای توییتر، سایلر بار دیگر از شبکه لایتنینگ به عنوان “اینترنت پول” استقبال کرد و پیشرفت “الهام بخش” آن را ستود.

او گفت که این شرکت تیم‌هایی دارد که روی آن کار می‌کنند و می‌خواهند تا «سال آینده» چیزی را فاش کنند، و افزود که احتمالاً در سه ماهه اول چیزی را نشان می‌دهد.

مربوط: شبکه لایتنینگ بیت کوین برای انتقال پول فیات بین اروپا و آفریقا استفاده خواهد شد

در ماه اکتبر، مایکل سیلور به دلیل ادعای سیلور مبنی بر اینکه در زندگی خود بیش از سه معامله برق آسا انجام نداده است، انتقام گرفت.

اخیراً نوع جدیدی از آدرس BTC به نام Lightning Address معرفی شده است که به کاربران امکان می دهد به جای میانگین 10 دقیقه تراکنش های معمولی بیت کوین، تقریباً بلافاصله در شبکه لایتنینگ تراکنش کنند.
نویسنده: Ciaran Lyons

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉