هنریک زبرگ پیش‌بینی می‌کند که میکرواستراتژی برای افزایش 240 درصدی SuperCrypto Hype آماده است.


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

هنریک زبرگ، تحلیلگر مالی، در یک پست اخیر در رسانه های اجتماعی پیشنهاد کرد که MicroStrategy، شرکت تجزیه و تحلیل تجاری به رهبری مدیر عامل مایکل سیلر، ممکن است در آستانه افزایش ارزش گذاری بزرگ باشد. عقیده زبرگ این است که ما در بازار کریپتو در یک «سوپر هیپ» هستیم و بیت کوین (BTC) یک عامل بزرگ است.

زبرگ می گوید تعهد تزلزل ناپذیر MicroStrategy به بیت کوین و کل استراتژی تجاری شرکت که حول دارایی دیجیتال می چرخد، می تواند قیمت سهام آن را به سطوحی برساند که قبلاً هرگز دیده نشده بود. او به موفقیت اخیر MicroStrategy اشاره می کند، زیرا قیمت سهام آن در حال حاضر از سطوحی که در سال 2021 مشاهده شده بود، فراتر رفته است.

مرتبط با

اصلی‌ترین چیزی که زبرگ می‌گوید این است که ساختار موج الیوت و تحلیل فیبوناچی نشان می‌دهد که هدف بالقوه‌ای بالاتر از اوج‌های تاریخی وجود دارد که به سال 2000 بازمی‌گردد. اگر پیش‌بینی‌های زبرگ محقق شود، سهام MicroStrategy می‌تواند تا 240 دلار افزایش یابد و تا 240 دلار افزایش یابد. به 3560 دلار افزایش یافت.

""
منبع: نژنتروپیک

مدیر عامل MicroStrategy، مایکل سایلر، یکی از حامیان بزرگ بیت کوین، در میان همه اینها از نزدیک تحت نظر است. داده‌های نزدک نشان می‌دهد که سیلور در ماه آوریل تعداد زیادی سهام MSTR را فروخته است که باعث تعجب سرمایه‌گذاران شده است. اما در پایان ماه، فروش به طور ناگهانی متوقف شد و باعث شد مردم در مورد اعتماد سیلر به پیش‌بینی‌های زبرگ و آینده شرکت صحبت کنند.

مرتبط با

یکی از عوامل مهم در رشد بالقوه MicroStrategy، دارایی های بیت کوین بزرگ آن است که در حال حاضر به ارزش 14.66 میلیارد دلار است. با میانگین قیمت خرید 35180 دلار به ازای هر بیت کوین، این شرکت شاهد افزایش قابل توجه 94.43 درصدی یا 7.12 میلیارد دلاری خواهد بود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید