MicroStrategy 603 میلیون دلار اوراق قرضه ارشد را برای خرید بیشتر بیت کوین جمع آوری می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

MicroStrategy ذخایر بیت کوین خود را تقویت می کند پیروزی 9245 بیت کوین اضافی به ارزش تقریبی 623 میلیون دلار. این اقدام استراتژیک توسط شرکت دارایی دیجیتال با استفاده از درآمد حاصل از اوراق قرضه ارشد قابل تبدیل و وجه نقد مازاد تامین مالی شد.

به گفته مایکل سیلر، رئیس این شرکت در

خرید پیشگیرانه بیت کوین و مدیریت خزانه داری

با این آخرین خرید، MicroStrategy اکنون دارای مقدار قابل توجهی از 214,246 BTC از 18 مارس 2024 است. سایلور خاطرنشان کرد که عرضه اوراق قرضه قابل تبدیل که دارای نرخ کوپن 0.875 درصد و حق بیمه تبدیل 40 درصد است، علاقه قابل توجهی را از سوی سرمایه گذاران به خود جلب کرده است.

تحلیلگران تصمیم MicroStrategy را استراتژیک می دانند و تأکید می کنند که افزایش سرمایه از طریق اسکناس های قابل تبدیل نشان دهنده موضع فعال شرکت در تقویت موقعیت مالی و هدایت تلاش های رشد آن است. هدف MicroStrategy با تمرکز بر استفاده از اسکناس‌های قابل تبدیل، از شرایط مطلوب بازار و علاقه سرمایه‌گذاران به شرکت‌های فناوری نوآورانه است.

آخرین دور تامین مالی به دنبال اعلام MicroStrategy در کمتر از یک هفته پیش مبنی بر قیمت گذاری 525 میلیون دلاری عرضه اسکناس قابل تبدیل قابل تبدیل در سال 2031 صورت گرفت که در ابتدا 500 میلیون دلار در نظر گرفته شده بود اما برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد گسترش یافت.

MicroStrategy رویکردی فعالانه برای خرید بیت کوین در پیش گرفته است، همانطور که در تصمیم سیلر در آگوست 2020 برای ادغام بیت کوین به عنوان یک دارایی اصلی در ذخایر خزانه داری شرکت مشهود است. این استراتژی شامل استفاده از استراتژی های مالی مانند وام های بدون بهره برای افزایش ذخایر بیت کوین شرکت است.

خرید اخیر 14620 بیت کوین به ارزش تقریبی 615.7 میلیون دلار که بین 30 نوامبر تا 26 دسامبر 2023 تکمیل شد، کل ذخایر بیت کوین شرکت را تا پایان سال گذشته به تقریباً 189،150 بیت کوین افزایش داد.

آیا قبل از نصف کردن رویدادها موقعیت خود را تعیین می کنید؟

با افزایش موفقیت‌آمیز کل دارایی‌های بیت‌کوین، این شرکت اکنون در موقعیت خوبی در آستانه رویداد نصف شدن ماه آینده قرار گرفته است.

به گفته Samson Mow، یکی از حامیان برجسته بیت کوین و مدیر عامل شرکت متمرکز بر بیت کوین Jan3، ارزش بازار قابل توجه شرکت هایی مانند MicroStrategy ناشی از تعهد خاص آنها به بیت کوین در میان همه ارزهای دیجیتال است.

تاثیر بالقوه استراتژی مهم کسب بیت کوین MicroStrategy از طریق اسکناس های قابل تبدیل در فضای ارزهای دیجیتال هنوز مشخص نشده است.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید