MicroStrategy باعث خرید عظیم بیت کوین می شود، Shytoshi Kusama بازی SHIB را به عنوان “سوخت موشک” برای XRP اعلام کرد، ADA می تواند اینجا باشد، گزارش می گوید: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today


U.Today سه خبر مهم روز گذشته را به شما تقدیم می کند.

خرید عظیم بیت کوین MicroStrategy توسط Michael Saylor اعلام شد: جزئیات

دیروزمایکل سیلر در 20 ژوئن پلت فرم X اخیراً خرید عمده MicroStrategy را اعلام کرده است. این شرکت ۱۱۹۳۱ بیت کوین به ارزش ۷۸۶ میلیون دلار خریداری کرد و میانگین قیمت هر کوین ۶۵۸۸۳ دلار بود. در حال حاضر، این شرکت در مجموع 226331 بیت کوین دارد که آن را به بزرگترین دارنده نهادی بیت کوین تبدیل می کند. تامین مالی برای خرید از طریق فروش بدهی اخیر MicroStrategy فراهم شد. پیش از این، این شرکت اعلام کرده بود که عرضه 800 میلیون دلار اسکناس قابل تبدیل را تکمیل کرده است. اما این خرید، علیرغم اندازه بزرگش، تأثیر چندانی بر بازار نداشت، زیرا بیشتر پس از افزایش فروش بدهی MicroStrategy در هفته گذشته، قیمت گذاری شد.

رهبر تیم Shiba Inu بازی غیرمنتظره SHIB را فاش می کند

به زودی x پستلوسی، مدیر بازاریابی پروژه شیبا اینو، روشن شد با اشاره به سخنان شیبا اینو، رهبر Shytoshi Kusama، چه انتظاری می توان از یک بازی Shibarium در حال حاضر در حال توسعه داشت؟ طبق گفته کوساما، مجوز بازی تکمیل شده به طور انحصاری برای تیم غیرمتمرکز Shiba Inu برای استفاده در Shibarium خواهد بود. سپس نسخه موبایل را می توان با افزودن عناصر غیرمتمرکز انجمنی بهبود بخشید. رهبر Shiba Inu امیدوار است این بازی ارزشی برای توکن‌های اصلی اکوسیستم SHIB، LEASH و BONE ایجاد کند. علاوه بر این، کوساما تأیید کرد که درآمد حاصل از خرید بازی‌های درون‌برنامه‌ای، SHIB و LEASH را تشویق می‌کند.

مرتبط با

XRP، ADA: نشانه خوبی برای گاوهای نر بالقوه، “سوخت موشک” می تواند در اینجا باشد: گزارش

یک سانتیمنت جدید گزارش آورده شده خبر خوب به جوامع XRP و ADA. همانطور که توسط تیم تجزیه و تحلیل Santiment اشاره شد، این دو آلتکوین محبوب در حال حاضر پس از جهش های اخیر قیمت، شاهد موقعیت های فروش سنگین معامله گران هستند. این در واقع نشانه خوبی برای گاوهای بالقوه است زیرا این موقعیت کوتاه می تواند به عنوان “سوخت موشک” برای افزایش مداوم قیمت عمل کند. در زمان نگارش این مقاله، XRP و ADA در فهرست 10 ارز دیجیتال برتر CoinMarketCap در رتبه های هفتم و دهم قرار دارند و به ترتیب با 0.4838 دلار و 0.3797 دلار تغییر می کنند و ارزش بازار آن 26,886,410,927 دلار و 13,552,171 دلار است.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید