استراتژی خرد خرید بیت کوین جامعه کریپتو را از هم جدا می کند


بسیاری این حرکت را تحسین کردند، در حالی که برخی دیگر به برخی از اثرات منفی بالقوه دارایی دارای بیت کوین بیش از حد اشاره کردند.

شرکت تحلیل نرم افزاری MicroStrategy اخیراً بیت کوین (BTC) بیشتری را به دارایی های شرکت اضافه کرده است. اعضای جامعه کریپتو واکنش‌های متفاوتی به این حرکت داشتند.

مایکل سیلر، رئیس MicroStrategy، در توییت اخیر خود اعلام کرد که این شرکت یک خرید بیت کوین دیگر انجام داده است. این اقدام مجموع دارایی های بیت کوین این شرکت را به 132500 بیت کوین می رساند که در مجموع 4.03 میلیارد دلار خریداری شده است، اما در زمان نگارش این مقاله تنها حدود 2.1 میلیارد دلار ارزش دارد. بسیاری این حرکت را تحسین کردند، در حالی که برخی دیگر به برخی از اثرات منفی احتمالی اشاره کردند.

یکی از اعضای انجمن رئیس MicroStrategy را تحسین کرد و او را یک “ستاره راک” توصیف کرد که وظیفه او بانکداری افراد بدون بانک است. دیگران معروف توسعه جدید با متعهد شدن به مشارکت و خرید بیت کوین بیشتر.

با این حال، همه در مورد مبادلات رمزنگاری این شرکت بیش از حد مشتاق نیستند. مقداری فکر کردن این اقدام جدید به طور بالقوه می تواند قیمت پایین جدیدی را برای دارایی دیجیتال برتر ایجاد کند.

ویلی وو و دان هلد، تحلیلگران بیت کوین، نظرات خود را در مورد خرید MicroStrategy در گفتگو در توییتر به اشتراک گذاشتند. به گفته وو، کاربران بیت کوین نباید خوشحال باشند وقتی شرکت بیت کوین بیشتری را به دارایی هایشان اضافه می کند. تحلیلگر استدلال کرد میکرواستراتژی که بیت کوین بیشتری را انباشته می کند، تمرکز را به خطر می اندازد زیرا تصمیم گیری شرکت متمرکز است. همچنین، وو پیشنهاد کرد که بهتر است برای پذیرفته شدن توسط مردم عادی جشن بگیریم.

در یک استدلال متقابل، هلد گفت هیچ خطری برای تمرکز وجود نخواهد داشت زیرا مالکیت با کنترل شبکه برابر نیست. تحلیلگر برجسته شده است اینکه هیچ راهی برای کنترل خریدار بیت کوین وجود ندارد و افراد یا شرکت ها می توانند هر تعداد بیت کوین که می خواهند بخرند.

مربوط: همسر هال فینی رویداد خیریه بیت کوین را اعلام کرد

در همین حال، Saylor اخیراً از برنامه های این شرکت برای ارائه راه حل های Lightning Network خود در سال آینده خبر داد. مدیر اجرایی گفت که این شرکت در حال حاضر به دنبال نرم افزار و راه حل هایی است که از شبکه لایتنینگ استفاده می کند.
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید