MicroStrategy تقسیم سهام 10-for-1 را اعلام کرد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شرکت آمریکایی هوش تجاری و نرم افزار MicroStrategy Inc. تقسیم سهام 1 به 10 را اعلام کرد. این حرکت بی سابقه است و در حال حاضر باعث افزایش سریع قیمت MSTR شده است.

تقسیم سهام MicroStrategy به چه معناست؟

به عنوان یک شرکت سهامی عام، سهام اغلب به دلایل مختلف تقسیم می شود. اما سود اصلی زیربنای این تقسیم، افزایش دسترسی و نقدینگی برای کاربران است.

مرتبط با

اوراق قرضه برای بیت کوین: شرکت ژاپنی کتاب راهنمای MicroStrategy را کپی می کند

همانطور که MicroStrategy بیان کرد، پیش بینی می شود این تقسیم سهام از اول آگوست 2024 اعمال شود و هدف اصلی آن دسترسی بیشتر به سرمایه گذاران و کارمندان است. با تقسیم سهام، هر دارنده سهام MSTR کلاس A 9 سهم اضافی از همان کلاس دریافت خواهد کرد. همین برنامه تخصیص برای کسانی که سهام کلاس B دارند اعمال می شود.

MicroStrategy به عنوان یک شرکت سهامی عام که سهامدارانش حرف بزرگی دارند، گفت تقسیم سهام هیچ تاثیری بر حق رای آن نخواهد داشت. با توجه به اینکه سهام MicroStrategy از زمان اعلام استراتژی بیت کوین خود در سال 2020 به سرعت رشد کرده است، توسط اعضای اکوسیستم کریپتو انتظار می رود.

سهام رشد قابل توجهی داشته است و در حال حاضر به 1305.72 دلار می رسد که 6.12 درصد رشد قبل از بازار را نشان می دهد. در طول شش ماه گذشته، سهام MSTR بیش از 143 درصد افزایش یافته است زیرا سرمایه گذاران برای همبستگی قوی بیت کوین خود جمع شده اند.

حرکت بی امان به سمت بیت کوین

MicroStrategy خود را به عنوان یک مدل عالی در پیشنهاد خرید بیت کوین ثابت کرده است. آخرین اقدام در این زمینه توسط 700 میلیون دلار اوراق بهادار قابل تبدیل از سرمایه گذاران با سررسید پنج ساله تامین مالی شد.

همانطور که U.Today در آن زمان گزارش داد، این وجوه برای خرید 11931 بیت کوین دیگر به قیمت 786 میلیون دلار استفاده شد. این خرید کل بیت کوین موجود در سبد سهام این شرکت را به 226331 بیت کوین رساند و آن را به بزرگترین دارنده معامله عمومی سکه تبدیل کرد.

مرتبط با

مایکل سیلر پاسخ حماسی BTC را به توییت بیت کوین مدیر عامل دل ارسال می کند

با موضع خوش بینانه مایکل سایلر نسبت به پول رمزنگاری شده، این شرکت از ادامه این مسیر و حتی Metaplanet Inc. این شرکت‌ها را تشویق می‌کند تا مسیر آن را دنبال کنند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید