MicroStrategy 1045 بیت کوین به خزانه رو به رشد ارزهای دیجیتال خود اضافه می کند


MicroStrategy 1045 بیت کوین دیگر را به قیمت 29.3 میلیون دلار خریداری کرد و مجموع دارایی های خود را به 140000 BTC رساند که بیش از 12.6 میلیارد دلار است.

شرکت آمریکایی هوش تجاری MicroStrategy اعلام کرده است که 1045 بیت کوین دیگر (BTC) را به قیمت تقریبی 29.3 میلیون دلار با میانگین قیمت 28016 دلار برای هر بیت کوین خریداری کرده است. این خبر در تاریخ 5 آوریل توسط مایکل سایلر، رئیس هیئت مدیره Microstrategy در توییتی اعلام شد.

تا 5 آوریل 2023، MicroStrategy در مجموع 140000 بیت کوین به قیمت تقریباً 4.17 میلیارد دلار با قیمت متوسط ​​29803 دلار به ازای هر BTC خریداری کرده است. این خبر به عنوان یک نقطه عطف مهم برای این شرکت است که به سرمایه گذاری در بیت کوین به عنوان یک دارایی پشتیبان ادامه می دهد.

شماره 14 در لیست 100 برتر کریپتو کوین تلگراف، سیلور مدافع صریح بیت کوین بوده و شرکت ها را به سمت استفاده از بزرگترین ارز دیجیتال به عنوان یک دارایی استراتژیک هدایت می کند. Saylor بارها اعلام کرده است که بیت کوین امن ترین و قابل اعتمادترین ذخیره ارزش در بازار امروز است و فرصتی منحصر به فرد برای محافظت از دارایی های خود در برابر تورم به مشاغل ارائه می دهد.

MicroStrategy متعلق به Saylor اخیراً وام Silvergate را بازپرداخت کرد و در پایان ماه مارس 6500 BTC خریداری کرد. به نظر می رسد استراتژی بیت کوین این شرکت یک دلار متوسط ​​با مبالغ هنگفت هزینه دارد.

مطالب مرتبط: پرونده MicroStrategy می گوید که مایکل سیلر همچنان درگیر فرار مالیاتی ادعایی است

MicroStrategy اولین خرید بیت کوین خود را در آگوست 2020 انجام داد و از آن زمان این شرکت به طور پیوسته دارایی های خود را افزایش داده است. آخرین خرید کل بیت کوین های MicroStrategy را به بیش از 12.6 میلیارد دلار می رساند. این گواهی بر اعتماد این شرکت به پتانسیل بلندمدت ارزهای دیجیتال است.
نویسنده: Joseph Hall

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید