طبق گزارش‌ها، مایکروسافت در حال آزمایش یکپارچه‌سازی کیف پول web3 مرورگر Edge است

طبق گزارش‌ها، مایکروسافت در حال آزمایش یکپارچه‌سازی کیف پول web3 مرورگر Edge است


ظاهراً اسکرین‌شات‌ها یک کیف پول مایکروسافت Web3 مبتنی بر رمزارز بدون نظارت و NFT را نشان می‌دهند که در Edge تعبیه شده است.

در یک تاپیک توییتر در 17 مارس، مستندساز نرم افزار و افشاکننده گاه به گاه Albacore مجموعه ای از تصاویر به اصطلاح رابط کاربری Edge (UI) را به اشتراک گذاشت که مراحل اولیه کیف پول جدید شرکت Web3 را نشان می دهد.

آلباکور با ناراحتی گفت: «جدیدترین ویژگی مشکوک مایکروسافت اج که به زودی عرضه می‌شود، یک کیف پول رمزنگاری است که واقعاً نمی‌داند چه احساسی نسبت به این نوع چیزها در مرورگر پیش‌فرض دارد.

طبق گزارش‌ها، مایکروسافت در حال کار روی یکپارچه‌سازی کیف پول Web3 دوستدار رمز ارز و رمز غیرقابل تعویض (NFT) در مرورگر وب Edge است.

اولین اسکرین شات، صفحه ورود به کیف پول Edge است، با یادداشتی از مایکروسافت که می گوید: “ما توصیه می کنیم اولین کیف پول Web3 خود را آزمایش کنید و بازخورد صادقانه در طول مسیر ارائه دهید”.

اگر درست تشخیص داده شود، به نظر می رسد که کیف پول بدون مراقبت خواهد بود، زیرا مایکروسافت به گذرواژه ها و کلیدهای بازیابی دسترسی ندارد، و همچنین برخلاف نصب افزونه مرورگر، “در Edge تعبیه شده است”.

اسکرین شات‌های همراه، توانایی مبادله، ارسال و خرید دارایی‌های رمزنگاری شده با صرافی رمزنگاری یکپارچه Coinbase و شرکت زیرساخت Web3 MoonPay و همچنین «پلتفرم‌هایی که به شما کمک می‌کنند تا ارز دیجیتال را در کیف پول خود بخرید و سپرده‌گذاری کنید» را نشان می‌دهد.

در رابطه با NFT ها، رابط کاربری به سادگی بیان می کند: “در بازارهای مختلف جستجو کنید تا اولین NFT خود را بیابید و ما آنها را در اینجا سازماندهی می کنیم که مجموعه NFT خود را بسازید.”

حرکت احتمالی مایکروسافت نشان‌دهنده تلاش جدیدی برای افزایش قابل‌توجه پیشنهادات و قابلیت‌های Edge است که اغلب از نظر محبوبیت از رقبایی مانند کروم گوگل و سافاری اپل عقب هستند.

مرتبط با: Ankr برای ارائه خدمات نود سازمانی با مایکروسافت شریک می شود

در 7 فوریه، مایکروسافت ادغام موتورهای جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) و چت از طریق OpenAI ChatGPT را به عنوان بخشی از ارتقاء جدید مرورگرهای Bing و Edge اعلام کرد.
نویسنده: Brian Quarmby

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉