Microsoft Azure Marketplace با داده های بلاک چین روی سطح شیب دار ادغام می شود


نیت هالیدی، مدیر عامل Space and Time، گفت: این به کسب و کارها اجازه می دهد تا بدون به خطر انداختن امنیت و قدرت محاسباتی، روی بلاک چین بسازند.

شرکت داده Web3 Space and Time اعلام کرد که توسعه دهندگان اکنون می توانند انبارهای داده خود را مستقیماً از Azure Marketplace، فروشگاه آنلاین مایکروسافت که خدمات و برنامه های کاربردی را برای استفاده در Azure ارائه می دهد، مستقر کنند.

اسپیس و تایم در اطلاعیه ای که در کوین تلگراف منتشر شد، اعلام کرد که توسعه دهندگان یک رمپ تسریع شده برای دسترسی، تجزیه و تحلیل و مدیریت داده های بلاک چین محلی خواهند داشت. این به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به سرعت حجم زیادی از داده های سازمانی را در قراردادهای هوشمند و موارد استفاده جدید برای داده های بلاک چین نمایه شده بگنجانند.

با ادغام، کسب و کارها قادر خواهند بود به داده های غیرمتمرکز بدون بازسازی زیرساخت های موجود خود دسترسی داشته باشند. بر اساس این اعلامیه، این به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا بدون به خطر انداختن امنیت و قدرت محاسباتی، روی بلاک چین بسازند.

نیت هالیدی، مدیر عامل Space and Time اظهار داشت که داده‌های قابل تأیید در زنجیره‌های بلوکی، مشاغل و هوش مصنوعی (AI) بسیار مهم است. هالیدی توضیح داد:

ما به کسب‌وکارها توانایی ادغام داده‌های بلاک چین را در برنامه‌ها و فرآیندهای تجاری خود می‌دهیم، که هم برای رشد مشتری و هم برای توانمندسازی افسران داده‌های مسئول حیاتی است.»

کاتلین میتفورد، مدیر Microsoft Azure گفت که این توسعه جدید توسعه دهندگان را به ابزارهای لازم برای ایجاد موارد استفاده نسل بعدی برای بلاک چین مجهز می کند. میتفورد افزود: ما در مایکروسافت در حال تقویت رشد در بازارهای نوظهور از جمله بلاک چین و داده های توزیع شده هستیم.

مرتبط با: ممنوعیت ChatGPT ایتالیا: ناظر داده خواستار شفافیت برای رفع محدودیت است

مایکروسافت یکی از بسیاری از حامیان شرکت داده Web3 است. در 22 سپتامبر 2022، صندوق M12 مایکروسافت به همراه سرمایه‌گذاران دیگری مانند Avalanche، Polygon، HashKey و غیره به دور راهبردی سرمایه‌گذاری برای فضا و زمان پیوست.

از سوی دیگر، طبق گزارشی، مایکروسافت در حال توسعه تراشه های هوش مصنوعی برای کاهش هزینه های توسعه OpenAI و پروژه های داخلی است. به نظر می رسد ابتکار اخیر تلاش این شرکت برای کاهش اتکای خود به واحدهای پردازش گرافیکی انویدیا باشد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید