پیش بینی افسانه ای بیت کوین مایکل سیلر: هدف 8 میلیون دلاری حل شد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پتانسیل بیت کوین برای رسیدن به ارزش های نجومی موضوع بحث در بین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال بوده است. یکی از قابل توجه‌ترین پیش‌بینی‌ها از سوی مایکل سیلر، رئیس MicroStrategy، یکی از طرفداران سرسخت بیت‌کوین، می‌آید. به گفته لوک برویلز، تحلیلگر بیت کوین، سخنرانی اخیر سیلور در رویداد BTC پراگ، بینشی از چشم انداز بلند مدت وی برای بیت کوین ارائه کرد.

سیلور در سخنرانی خود به سفر خود با بیت کوین پرداخت و اعتراف کرد که در ابتدا این دارایی دیجیتال را زمانی که فقط 892 دلار قیمت داشت رد کرد. این شک و تردید بعداً باعث شد که او بیت کوین را با قیمت بسیار بالاتر 9500 دلار خریداری کند.

همانطور که لوک برویلز تاکید کرد، یکی از قابل توجه ترین نقل قول ها از سخنرانی سیلور این بود: “همه بیت کوین را به قیمتی که لیاقتش را دارند می خرند.”

Saylor پیش‌بینی جسورانه‌ای کرد: زمانی که بیت‌کوین به 950000 دلار رسید، بسیاری همچنان منتظر خواهند بود تا قیمت آن به 700000 دلار برای خرید کاهش یابد. با این حال، سایلر اشاره کرد که چنین تردیدی می تواند منجر به اشتباه دیگری شود، زیرا بیت کوین بعداً می تواند به 8,000,000 دلار برسد. این پیش‌بینی اعتقاد سایلر به پیشنهاد ارزش بلندمدت بیت‌کوین و پتانسیل آن برای افزایش قابل توجهی در طول زمان را برجسته می‌کند.

ایده رسیدن بیت کوین به 8 میلیون دلار ممکن است برای برخی دور از ذهن به نظر برسد، اما با دیدگاه گسترده تری سیلور از این دارایی مطابقت دارد. او بیت کوین را به عنوان یک ذخیره برتر ارزش و پوششی در برابر تورم با پتانسیل جذب سرمایه قابل توجه از دارایی های سنتی می بیند.

مرتبط با

این دیدگاه MicroStrategy را در خط مقدم تکامل بیت کوین قرار داده است و اکنون 1.1 درصد از کل عرضه بزرگترین ارز دیجیتال جهان را به ارزش نزدیک به 14.5 میلیارد دلار در تنها چهار سال در اختیار دارد.

این شرکت اخیرا اعلام کرده است که برای افزایش ذخایر بیت کوین خود، 500 میلیون دلار اسکناس قابل تبدیل به فروش خواهد رساند. استراتژی بدهی قابل تبدیل بلندمدت MicroStrategy تضمین می کند که ارز دیجیتال زمان کافی برای بهره مندی از افزایش بالقوه بیت کوین را دارد و در عین حال ریسک انحلال در ترازنامه خود را به حداقل می رساند.

در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با 1.07 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 66982 دلار رسید.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید