مایکل سایلر نظرات انتقادی بیت کوین را در زمان بازیابی قیمت فاش می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

از بعد از ظهر امروز یکشنبه، قیمت بیت کوین (BTC) در محدوده کمی منفی معامله می شود و در 63700 دلار معامله می شود. با این حال، می توان گفت که قیمت ارز دیجیتال اصلی در هفته گذشته تقریباً 1 درصد افزایش یافته است.

با کاوش بیشتر در نمودار قیمت بیت کوین، می بینیم که بیت کوین 14.3 درصد از پایین ترین سطح هفتگی 56552 دلار به 64734 دلار افزایش یافت. این یک نتیجه کاملاً محکم برای دارایی با سرمایه بیش از 1.25 تریلیون دلار است.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

در بحبوحه این تحرکات بازار، مایکل سیلر، یکی از حامیان اصلی این ارز دیجیتال، بیانیه مهمی با عنوان “بیت کوین ظهور می کند” را بیان کرد. این بیانیه که مشخصه حمایت مداوم سایلر از ارز دیجیتال است، لحظه قابل توجهی را در روایت مداوم بیت کوین نشان می دهد.

مراحل کلان میکرواستراتژی

علاوه بر اعلام Saylor، MicroStrategy، شرکتی که Saylor در راس آن قرار دارد، اوایل این هفته یک توسعه جدید به نام MicroStrategy Orange را معرفی کرد. این پروتکل هویت غیرمتمرکز منبع باز از قابلیت‌های Dedicated Witness بیت‌کوین استفاده می‌کند تا ذخیره‌سازی کارآمد داده‌های مرتبط با DID را با حداقل محدودیت‌های اندازه و محتوا امکان‌پذیر کند.

در رابطه با ذخایر بیت کوین MicroStrategy، این شرکت در آخرین گزارش درآمد خود اعداد قابل توجهی را اعلام کرد. این شرکت با 214400 بیت کوین به ارزش بیش از 7.5 میلیارد دلار، همچنان جایگاه خود را به عنوان دارنده اصلی بیت کوین حفظ می کند.

شایان ذکر است، این شرکت دارایی های خود را افزایش داد و با خرید 122 بیت کوین اضافی به قیمت 7.8 میلیون دلار در ماه آوریل، ذخایر ارزهای دیجیتال خود را تقویت کرد. علیرغم کاهش 5 درصدی درآمد نسبت به سال گذشته (در مجموع 115 میلیون دلار)، MicroStrategy همچنان بر رویکرد بیت کوین محور خود متمرکز است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید