مایکل سیلر به طور شگفت انگیزی بیت کوین (BTC) را به جای سهام خود انتخاب می کند


فهرست

  • مقایسه میکرواستراتژی و سرمایه گذاری مستقیم بیت کوین
  • محدودیت بیت کوین MicroStrategy

مایکل سایلر، رئیس MicroStrategy در نشست فراوانی بیانیه‌ای غافلگیرکننده داشت و اعتبار بیشتری به بیت‌کوین (BTC) از طریق سهام این شرکت داد. در یک یادداشت متفکر سایلر بیان در حالی که او اظهار داشت که او و شرکتش کاملاً موقتی هستند، او به وجود دائمی بیت کوین برای “قرن های آینده” ابراز اطمینان کرد.

ویدئویی در حال پخش است .

مقایسه میکرواستراتژی و سرمایه گذاری مستقیم بیت کوین

شرکت کننده ادعا کرد که از MicroStrategy پنج برابر بیشتر از بیت کوین سود برده است. کارشناسان می گویند با توجه به اینکه MicroStrategy بر اساس داده های اخیر، غول تجارت الکترونیک آمازون را در حجم معاملات تحت الشعاع قرار داده است، این تعجب آور نیست.

در پاسخ، سایلر به سرمایه گذاران بالقوه توصیه کرد قبل از سرمایه گذاری در دارایی دیجیتال، زمان کافی را صرف مطالعه کامل بیت کوین کنند. او حداقل 100 ساعت تحقیق را قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه کرد.

سیلر بر اهمیت تصمیم گیری آگاهانه در مورد سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال تاکید کرد. او تحقیقات فشرده ای را با هدف درک روش بهینه مالکیت بیت کوین پیشنهاد کرد: حضانت شخصی، سرپرستی نهادی یا از طریق صندوق قابل معامله در بورس (ETF).

این البته باعث ایجاد بحث در جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال خواهد شد، زیرا افراد مختلف نقاط ورودی و ترجیحات مربوط به دارایی دیجیتال را ترجیح می دهند. نظر آنها هرچه که باشد، اطمینان تزلزل ناپذیر سایلر مبنی بر اینکه بیت کوین “سیگنال” است، حتی با توجه به نوسانات بازار، تزلزل نکرده است.

محدودیت بیت کوین MicroStrategy

Saylor بیت کوین را با فرآیند دشواری که برای سرمایه گذاری در سهام MicroStrategy لازم است مقایسه کرد و صفحات دفترچه گسترده ای را که سرمایه گذاران بالقوه باید بخوانند برجسته کرد. او همچنین به یک مانع عملی برای برخی سرمایه گذاران اشاره کرد و خاطرنشان کرد که برای مثال، افراد در نیجریه نمی توانند سهام MicroStrategy را به تنهایی در اختیار داشته باشند.

سپس Saylor تمرکز خود را به ماموریت گسترده‌تر MicroStrategy معطوف کرد و بر تعهد این شرکت به حل مسائل اساسی اجتماعی مانند یکپارچگی، حاکمیت، حقیقت و امید از طریق تصویب یک پروتکل تأکید کرد. او همچنین وضعیت MicroStrategy را به عنوان یک تجارت با عملکرد بالا تایید کرد.

جالب است که رئیس MicroStrategy توضیح داد که در شرکت او محدودیت منحصر به فردی وجود دارد و بیان می کند که سرمایه گذاران از خرید مستقیم بیت کوین منع شده اند. Saylor می گوید که آنها باید در عوض در شرکت های سهامی عام در سبد سهام شرکت سرمایه گذاری کنند.

اما در اوایل این ماه، MicroStrategy با خرید 9245 بیت کوین اضافی به ارزش تقریبی 623 میلیون دلار، ذخایر بیت کوین خود را تقویت کرد که از طریق درآمدهای اوراق قرضه قابل تبدیل و وجه نقد اضافی از شرکت دارایی دیجیتال تامین می شود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید