مایکل سیلر شرط بندی هیئت سرمایه گذاری بزرگ روی بیت کوین را برجسته می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

هیئت سرمایه گذاری ایالت ویسکانسین (SWIB) گام مهمی در جهت سرمایه گذاری در محصولات بیت کوین ETF نقطه ای برداشته است و جایگاه نادری را در صنعت مالی سنتی باز کرده است. این حرکت به ویژه توسط مایکل سایلر برجسته شد، که این شرکت را یک “صندوق بازنشستگی از نظر مالی سالم” توصیف کرد که ارزش بیت کوین را می بیند.

SWIB، یک صندوق سرمایه گذاری 180 میلیارد دلاری، در مجموع 162 میلیون دلار برای خرید سهام BlackRock و Grayscale Investments اختصاص داد. دیوید کراوز، پروفسور بازنشسته دانشگاه مارکت، در اظهار نظر در مورد این اقدام، خاطرنشان کرد که صندوق های سرمایه گذاری مشترک بیشتر در سایر ایالت ها احتمالاً در دراز مدت بازدهی مشابهی خواهند داشت.

هنگامی که در مصاحبه ای در کانال PBS Wisconsin Channel Here & Now Show پرسیده شد که آیا نوسانات بیت کوین نگران کننده است یا خیر، پروفسور کراوس اظهار داشت که تقریباً تمام دارایی های سنتی به نوعی نوسان دارند. او معتقد است که صرفاً به این دلیل که بیت‌کوین ذاتاً نوسان‌پذیرتر است، باعث نمی‌شود که به‌عنوان یک پورتفولیوی اصلی قابل دوام نباشد.

مرتبط با

این پروفسور مالی همچنین خاطرنشان کرد که تخصیص بیت کوین SWIB در پورتفولیوی خود بسیار کمتر از کل دارایی های تحت مدیریت آن (AUM) است. او معتقد است که صندوق یا هر سرمایه‌گذار نهادی بزرگ دیگری ممکن است نیاز به تزریق نزدیک به 1 تا 3 درصد از AUM به دارایی داشته باشد تا هر گونه قرار گرفتن در معرض عمده ثبت شود.

همانطور که در هفته‌های اخیر مشاهده شد، بسیاری از غول‌های مالی جریان اصلی نیز به طور معقولی نسبت به بیت کوین گرم می‌شوند. به عنوان مثال، گروه بین المللی Susquehanna (SIG)، در مجموع 1 میلیارد دلار در صادرکنندگان مختلف ETF بیت کوین سرمایه گذاری کرد. علاوه بر این، SIG، BNP Paribas، Morgan Stanley و حتی UBS شرط‌های خود را در مورد ETF بیت کوین افزایش داده‌اند.

به گفته Chamath Palihapitiya، در حالی که MicroStrategy مایکل سیلر در پذیرش ارز دیجیتال وال استریت رهبری می کند، حضور بسیاری از سرمایه گذاران می تواند به سکه کمک کند تا به هدف پیش بینی شده 500000 دلاری خود تا سال 2025 برسد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید