مایکل سیلر پس از افت قیمت بیت کوین (BTC) صحبت می کند: جزئیات


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سایلر، رئیس MicroStrategy بر اهمیت حفظ دیدگاه و تمرکز در میان نوسانات بازار پس از کاهش اخیر قیمت بیت کوین تاکید کرد. بیت کوین در اواسط ماه مارس به 73798 دلار رسید اما از آن زمان تا کنون حدود 13 درصد اصلاح شده است و در 24 ساعت گذشته با 1.34 درصد افزایش به 64335 دلار رسیده است.

بیت کوین از اوج 67225 دلار در 23 آوریل در اوایل این هفته سقوط کرد.

به طور مشابه، سرمایه‌گذاران یکی از بزرگترین خروجی‌های روزانه خود را انجام دادند و ۲۱۸ میلیون دلار خالص از صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین ایالات متحده برداشت کردند، زیرا تقاضا برای دارایی‌های پرریسک کاهش یافت و خوش‌بینی نسبت به کاهش نرخ بهره فدرال رزرو کاهش یافت.

همانطور که گرد و غبار بر روی اقدام اخیر قیمت بیت کوین فرو می نشیند، سخنان مایکل سایلر با کسانی که به فراتر از افق نزدیک نگاه می کنند طنین انداز شده است. “مراقب توپ باشید” ممکن است مانند یک طرز فکر برای حرکت در آب های فرار ارزهای دیجیتال به نظر برسد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید