مایکل سیلر نکات مهم BTC را به اشتراک می‌گذارد، نرخ رایت شیبا اینو 12842 درصد افزایش می‌یابد، حجم تراکنش‌های کاردانو تا 162 درصد افزایش می‌یابد: Crypto News Digest توسط U.Today


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با خواندن سه خبر برتر U.Today به آنچه در دنیای رمزنگاری اتفاق می افتد نگاهی بیندازید.

مایکل سیلر توصیه های انتقادی را در حالی ارائه می دهد که قیمت بیت کوین با مشکل مواجه می شود

علاقه مندان به بیت کوین در پراگ اخیراً فرصت زیر را داشتند: یک توصیه مهم BTC در آخرین سخنرانی خود از مایکل سایلر، مدیر عامل سابق MicroStrategy ظاهر فیزیکی من به عنوان سخنران در رویداد BTC پراگ شرکت کردم. موضوع سخنرانی این میلیاردر “21 قانون بیت کوین” بود، از جمله تزهای مهم دیگری که سیلر می خواهد مخاطبانش به خاطر بسپارند، مانند “شما هرگز از یادگیری بیت کوین دست نخواهید کشید” یا “بیت کوین برای همه است”. به گفته سیلر، هر کسی که بیت کوین دارد هرگز نباید آن را بفروشد. شما بیت کوین خود را نمی فروشید. منظور من چیست؟ بیت کوین انرژی است. بیت کوین زندگی است. از آتش یخ نزن، نگذار آتش خاموش شود، خودت را از صخره پرت نکن.

مرتبط با

SHIB با تغییر قیمت غیرمنتظره به 12.842 درصد در نرخ سوختن جهش کرد

نرخ رایت توکن های Shiba Inu بر اساس آخرین داده های ارائه شده توسط پلت فرم ردیابی Shibburn یک نوسان قابل توجه در 24 ساعت گذشته این افزایش در نتیجه انتقال 12,047,795 SHIB به کیف پول های بن بست توسط جامعه SHIB رخ داد. سه تراکنش بزرگ 5,072,279 واحد حرکت کردند. 5,078,720 و 1,000,000 SHIB. این میزان سوخت را به میزان چشمگیر 12842.37 درصد افزایش داد. افزایش نرخ سوخت با وجود کاهش چشمگیر قیمت SHIB که از صبح روز دوشنبه مشاهده شد، رخ داد. با این حال، تا زمان نگارش، توکن میم توانسته اندکی بازیابی شود و طبق داده‌های CoinMarketCap با 0.00001813 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته 2.86 درصد افزایش یافته است.

مرتبط با

کاردانو (ADA) علیرغم کاهش 435 میلیون دلاری بازار، 162 درصد رشد کرد

داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap نشان می دهد که حجم معاملات Cardano دیروز افزایش یافته است. افزایش 162 درصدیبه 574.9 میلیون دلار رسید. این افزایش به ویژه با توجه به رکود کلی بازار که منجر به انحلال ارزهای دیجیتال 435 میلیون دلاری شد، قابل توجه است. ممکن است دلایل زیادی برای افزایش ناگهانی حجم معاملات ADA وجود داشته باشد، اما یک احتمال این است که موقعیت سرمایه گذار در بازی است. نوسانات بیشتر اغلب منجر به افزایش حجم معاملات در نتیجه خرید و فروش مقادیر زیاد سرمایه گذاران می شود. بر اساس گزارش ها، کاردانو اخیراً در بین سرمایه گذاران نهادی محبوبیت پیدا کرده است که می تواند افزایش حجم معاملات را توضیح دهد. طبق گزارش CoinMarketCap، در حال حاضر ADA با 0.384 دلار معامله می شود که 3.18 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید