مایکل سیلر پیام بیت کوین رمزگذاری شده را ارسال کرد، جامعه حفظ شده است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سایلر، بنیانگذار و مدیر عامل سابق غول MicroStrategy که در حال حاضر استراتژی سرمایه گذاری BTC را اجرا می کند، از حساب کاربری خود در Twitter/X برای مقابله با جامعه ارزهای دیجیتال با پست جدید خود برای بیت کوین استفاده کرد.

جامعه بیت کوین به پست سایلر واکنش نشان می دهد

توییت مایکل سایلر بار دیگر شامل یک خط کوتاه و تصویری بود که توسط یک اپلیکیشن مجهز به هوش مصنوعی ایجاد شده بود. او در توییتی نوشت: «نمی‌توان آنچه را که دیده می‌شود. #بیت‌کوین»، این تصویر یک چشم را روی صورت یک اندروید نشان می‌دهد که به سبک سایبرپانک با علامت BTC روی آن کشیده شده است.

جامعه بیت کوین مشتاق بود با توییت هایی از حمایت از Saylor گرفته تا ابراز تحسین از بیت کوین و حامی مرموز آن ساتوشی ناکاموتو و انتقاد از هزینه های بسیار بالای BTC برای تراکنش ها پاسخ دهد.

مثل همیشه، مایکل سایلر به هیچ یک از نظرات زیر پست خود پاسخ نداد.

سیلر فاش می کند که MicroStrategy بر بیت کوین غلبه کرده است

در توییتی که یکشنبه منتشر شد، سایلر تصویری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد چگونه این کار انجام می‌شود. MicroStrategy سود کرد از استفاده از استراتژی بیت کوین. بر این اساس، سهام MicroStrategy (MSTR) از آگوست 2020، زمانی که شرکت شروع به خرید منظم هزاران ارز دیجیتال کرد، 1097 درصد افزایش یافته است.

در مقایسه با MSTR، بیت کوین شاهد افزایش بسیار کمتر اما همچنان چشمگیر 463 درصدی بود. رقیب فیزیکی طلا تنها 16 درصد افزایش یافت و نقره 1 درصد کاهش یافت. شاخص S&P 500 که اغلب بیت کوین با آن در ارتباط است، 52 درصد و نزدک 47 درصد رشد کردند. طبق نمودار، اوراق قرضه از سال 2020 تاکنون 21 درصد از ارزش خود را از دست داده اند.

روزها تا نصف شدن

در چهار روز دیگر، هاوینگ بیت کوین مورد انتظار انجام می شود و پاداش استخراج کنندگان را به نصف کاهش می دهد و این بار 3125 بیت کوین به ازای هر بلوک تازه استخراج شده باقی می ماند تا زمانی که یک رویداد نصف شده دیگر رخ دهد.

رویداد اصلی چهار روز دیگر برگزار خواهد شد. جامعه ارزهای دیجیتال انتظار دارد پس از نصف شدن، قیمت بیت کوین به سرعت افزایش یابد. اما کم و بیش پیش بینی هایی با تاریخ مشخص هنوز انجام نشده است.

ترفند ماینینگ این است که کمیاب بیت کوین را افزایش می دهد و در عین حال به کاهش مقدار سکه های تزریق شده به عرضه در گردش روزانه ادامه می دهد. این رقم تا کنون در 900 بیت کوین باقی مانده است، اما پس از نصف شدن به 450 بیت کوین که روزانه ضرب می شود کاهش می یابد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید