مایکل سیلر با فرار بیت کوین به زیر 54000 دلار، پیام BTC صعودی ارسال کرد


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیام سایلر به جامعه بیت کوین
  • دولت های ایالات متحده و آلمان Mt Gox Bitcoin را می فروشند

مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران غول هوش تجاری MicroStrategy، که در چهار سال گذشته به یک رهبر در انباشت بیت کوین تبدیل شده است و آن را بخشی از استراتژی توسعه خود قرار داده است، با یک توییت BTC صعودی به جامعه ارزهای دیجیتال خطاب کرد.

این در حالی است که ارز دیجیتال پرچمدار جهانی در 24 ساعت گذشته 4.89 درصد افزایش یافته است و از منطقه 53900 دلاری که در روز جمعه به آن رسیده بود فاصله گرفته است.

پیام سایلر به جامعه بیت کوین

مایکل سیلر با پیامی در مورد ثبات بیت کوین به جامعه جهانی بیت کوین گفت: “1 BTC = 1 BTC.” بنابراین، او در مورد فراز و نشیب های اخیر بازار بیت کوین اظهار نظر کرد. بیت کوین از دوشنبه تا جمعه بیش از 15 درصد سقوط کرد و 10000 دلار از قیمت خود کاسته شد.

روز جمعه، طلای دیجیتال حداقل در حال حاضر شروع به معکوس کرد و حدود 5 درصد افزایش یافت و از 53900 دلار به 56550 دلار رسید که در زمان نگارش این مقاله تغییر کرد.

این افزایش قیمت پس از اعلام گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده در ژوئن با رقم 206000 در مقایسه با انتظارات 190000، بهتر از انتظارات اولیه تحلیلگران صورت گرفت.

مرتبط با

دولت های ایالات متحده و آلمان Mt Gox Bitcoin را می فروشند

در حالی که دو سازمان بزرگ در طول سه هفته گذشته مقادیر زیادی بیت کوین به فروش رسانده اند، سومین سازمان تاکنون تنها میلیاردها دلار بیت کوین را جابجا کرده است.

دولت های ایالات متحده، آلمان و صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال Mt Gox انتقال بیت کوین را در 19 ژوئن آغاز کردند. در مجموع، آنها 1.08 دلار بیت کوین یا 17778 بیت کوین جابه جا کردند. به گفته ردیاب کیف پول هوشمند Lookonchain، دولت آلمان از اول جولای هر روز بیت کوین می فروشد. اکنون، این دارایی ها روی هم دقیقاً 396210 بیت کوین به ارزش تقریبی 22.78 میلیارد دلار دارند. دولت ایالات متحده 213297 بیت کوین (با ارزش 11.72 میلیارد دلار)، آلمان هنوز 41226 بیت کوین (به ارزش 2.28 میلیارد دلار) دارد، در حالی که Mt Gox دارای 141687 دلار بیت کوین معادل 7.78 میلیارد دلار تاکنون است.

Mt Gox شروع به بازپرداخت بیت کوین و بیت کوین کش به سرمایه گذارانی کرده است که تحت تاثیر حمله سایبری که در سال 2014 متحمل شده بودند.

بیت‌کوین‌هایی که توسط دولت‌ها نگهداری می‌شد عمدتاً از طریق عملیات غیرقانونی و پول‌شویی مصادره می‌شدند. دولت ایالات متحده همچنین بیت‌کوین‌هایی را که در جریان تعطیلی جاده ابریشم، یک بازار تاریک‌نت که بیش از یک دهه پیش توسط راس اولبریخت تأسیس و اداره می‌شد تا زمانی که در سال 2013 تعطیل شد، حفظ می‌کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید