مایکل سایلر می گوید ETF اتریوم برای بیت کوین خوب است، در اینجا به این دلیل است


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلور، رئیس گاو بیت کوین در MicroStrategy Inc.، یک بیانیه صعودی غیرمنتظره در مورد ETF های نقطه ای اتریوم ارائه کرد. هفته گذشته کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به هشت برنامه ETF نقطه ای اتریوم چراغ سبز نشان داد.

از منتقد تا حامی در حال رشد

در اوایل ماه مه، مایکل سایلر انتقاد شدیدی از اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال در انتهای «پشته بیت کوین» ابراز کرد. به گفته مایکل سایلر، این ارزهای دیجیتال قراردادهای سرمایه گذاری هستند و اضافه می کند که دارایی هایی مانند اتریوم هرگز در ETF های نقطه ای اتریوم بسته نمی شوند.

مرتبط با

سه هفته پس از بیان این بیانیه، ETF های نقطه ای اتریوم توسط SEC ایالات متحده تایید شدند. اما هنوز معاملات شروع نشده است. بیت کوین چه کرد؟ در مصاحبه اخیر با بیگل، مجری برنامه، سایلر گفت که ETF های اتریوم و سایر محصولاتی که بیشتر ارزهای دیجیتال را ردیابی می کنند، بد نیستند.

او گفت که با سایر محصولات مرتبط، سرمایه‌گذاران بیشتری وارد بازار ارزهای دیجیتال گسترده‌تر خواهند شد. به گفته وی، این امر به اعتبار بیت کوین به عنوان دارایی غالب در صنعت کمک می کند.

مایکل سیلور به دلیل اظهارات قبلی خود انتقادات زیادی را دریافت کرد، به طوری که افرادی مانند چارلز هاسکینسون به شدت از او به دلیل آنچه که او به عنوان دیدگاه ناسالم از صنعت می‌دانست، انتقاد کردند. با توجه به اینکه پیش‌بینی ناموفق قبلاً محقق شده است، تغییر موضع از قبل اعلام شده است.

محل ETF Spot Ethereum

فرآیندی که منجر به تایید Spot Ethereum ETF شد، گمانه زنی های زیادی را به همراه داشت. اکنون که تاییدیه ایمن شده است، هنوز یک سوال ناگفته وجود دارد که آیا اتریوم یک امنیت است یا خیر.

مرتبط با

مایکل سیلر همچنان از حامیان بزرگ بیت کوین است و از آگوست 2020 تا به امروز دارایی های ثابتی دارد. در حالی که هنوز مشخص نیست که آیا روی اتریوم شرط بندی شود یا خیر، صنعت در تلاش است تا ببیند وال استریت چگونه ETF جدید را که هنوز شروع به معامله نکرده است، می پذیرد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید