MicroStrategy مایکل سیلر وام Silvergate را بازپرداخت کرد و 6.5 هزار بیت کوین خریداری کرد.


MicroStrategy کل دارایی‌های بیت‌کوین خود را که به قیمت 4.1 میلیارد دلار خریداری شده است، از میانگین 29817 دلار به ازای هر کوین به 138955 بیت کوین رسانده است.

MicroStrategy، یک شرکت هوش تجاری و یک سرمایه گذار بزرگ بیت کوین (BTC)، در بحبوحه بهبود اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین بیشتری خریداری می کند.

مایکل سیلر، بنیانگذار و مدیر عامل سابق MicroStrategy در 27 مارس در توییتر اعلام کرد که این شرکت وام 205 میلیون دلاری خود را به Silvergate بازپرداخت کرده است.

Saylor با اشاره به فرم 8-K ارائه شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تاکید کرد که MicroStrategy وام Silvergate را با 22 درصد تخفیف بازپرداخت کرده است.

مدیر عامل سابق همچنین گفت که این شرکت همچنین تا 23 مارس مقدار قابل توجهی بیت کوین خریداری کرده است و 6455 بیت کوین را به قیمت 150 میلیون دلار یا به طور متوسط ​​23238 دلار برای هر سکه خریداری کرده است. سیلور گفت که با این خرید، MicroStrategy کل دارایی بیت کوین خود را به 138955 بیت کوین افزایش داد و آن را به قیمت 4.1 میلیارد دلار با میانگین 29817 دلار برای هر سکه خریداری کرد.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *