مایکل سیلر صندوق های ETF بیت کوین را با داشتن 1 میلیون بیت کوین اعلام کرد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلر، رئیس MicroStrategy و مدافع برجسته بیت کوین، به یک نقطه عطف قابل توجه توسط صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) اشاره کرد. طبق گفته Saylor، در حال حاضر 34 ETF Spot Bitcoin دارای بیش از یک میلیون بیت کوین یا 1,031,973 BTC هستند.

ETF های بیت کوین بیش از یک میلیون بیت کوین جمع آوری کرده اند که نشان دهنده موفقیت بزرگی در بازار ارزهای دیجیتال است. ETF ها صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در مبادلات هستند و به سرمایه گذاران راهی برای دسترسی به بیت کوین بدون نگهداری مستقیم ارز دیجیتال ارائه می دهند. این نقطه عطف نشان می دهد که هم سرمایه گذاران نهادی و هم سرمایه گذاران فردی به طور فزاینده ای به ETF بیت کوین روی می آورند.

صندوق های بیت کوین مانند BlackRock و Fidelity Investments از جمله موفق ترین استارت آپ ها در تاریخ صنعت ETF هستند. آنها وال استریت را طوفانی گرفتند و مرکز ثقل ارز دیجیتال را از آسیا به ایالات متحده منتقل کردند.

iShares Bitcoin Trust بلک راک به ارزش 21.4 میلیارد دلار اخیراً به بزرگترین صندوق بیت کوین جهان تبدیل شد و از اعتماد بیت کوین 20.1 میلیارد دلاری Grayscale پیشی گرفت. صندوق بیت کوین Fidelity Wise Origin با 12.3 میلیارد دلار در رتبه سوم قرار دارد.

مرتبط با

شرکت Saylor، MicroStrategy، به دلیل انباشت بیت کوین تهاجمی خود، با داشتن 214,400 بیت کوین تا تاریخ 1 می 2024، سرفصل خبرها شد.

هفته گذشته، وجوه قابل معامله در مبادلات ایالات متحده که مستقیماً در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند، برای نوزدهمین روز متوالی جریان خالص ورودی را ثبت کردند. این افزایش تقاضا به بزرگترین ارز دیجیتال کمک کرده تا به بالاترین سطح خود برسد. در 7 ژوئن، 11 صندوق ETF بیت کوین، 131 میلیون دلار ورودی دریافت کردند.

بیت کوین پس از گزارشی که نشان داد رشد شغلی در ایالات متحده در ماه می افزایش یافته و نرخ بیکاری به طور غیرمنتظره ای افزایش یافته است، جایگاه خود را از دست داد و تصویری متفاوت از بازار کار را نشان داد. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله تقریباً بدون تغییر بود و طی 24 ساعت گذشته با 0.04 درصد افزایش به 69315 دلار رسید.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید